Zajtra prichádza do kín Rozprávkar

rozpravkar-posterPremiéra: 13. novembra 2014
Originálny názov: Pohádkář
Krajina pôvodu: ČR
Rok výroby: 2014
Žáner: dráma
Dĺžka: 90 min
Jazyková verzia: OV
Odporúčaná prístupnosť: tento film je nevhodný pre maloletých do 12 rokov
Formát: 2D
Zvuk: Dolby Digital/DTS/SDDS
Oficiálna stránka: www.marlenefilm.cz/pohadkar

Réžia: Vladimír Michálek
Scenár: Marek Epstein, Barbara Nesvadbová
Kamera: Martin Štrba
Hudba: Roman Holý
Hrajú: Jiří Macháček, Aňa Geislerová, Eva Herzigová, Anna Linhartová, Jiří Dvořák, Mariana Kroftová,Matěj Hádek, Gabriela Míčová, Lubomír Tichý, Alena Mudrová a i.

Aňa Geislerová vo filme Rozprávkar - www.modernysvet.skKrátky obsah:
Scenár filmu Rozprávkar napísal na motívy veľmi úspešnej knihy Barbary Nesvadbovej Marek Epstein, v hlavných úlohách sa stretnú Jiří Macháček, Aňa Geislerová a prvý krát v českom filme hviezda svetového modelingu Eva Herzigová. „Rozprávkár“ tak ponúkne svojmu divákovi skutočne mimoriadnu autorskú kombináciu. Autorka knižnej predlohy Barbara Nesvadbová patrí dlhodobo medzi najpredávanejšie české spisovateľky so širokou čitateľskou základňou. „Rozprávkár“ hovorí jedinečný, ale svojim spôsobom mnohými z nás prežívaný „banálny“ príbeh. Príbeh muža medzi dvomi ženami, príbeh o vášni, túžbe, podvode, klamstve a večnom odpustení. Vzhľadom k tomu, že pôvodná kniha Barbary Nesvadbovej pracovala predovšetkým s emotívnou rovinou, pre film bolo nutné nájsť nosný príbeh.

/Zdroj: Continental Film/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.