Zažite Love story s Chloé

Love Story flakonNoc v Paríži. Žiarivé svetlá a hudba. Dav ľudí. A ona.

Noc patrí jej

On ju okamžite zbadá. Ich oči sa stretnú. Je unesený. Jej ženskosťou, jej prirodzenou eleganciou. Pôvabom podčiarknutým voľnosťou a ladnosťou.

Ona je Clémence Poésy. Love story predstavuje moderný príbeh zvodnosti.Jjej. A jeho. Ich cesty sa stretnú, pár tichých slov, nádherný okamih.

Esencia zvodnosti

Na jej krku utkvelo ono kúzlo.Ssviežosť neroli ju rozžiari medzi všetkými ostatnými. On vidí len ju. Zmyselnosť kvetov pomarančovníka ho priťahuje, mocne. Vzrušujúca ženskosť madagaskarského jazmínu, kvetov šťastia, ju robí ešte neodolateľnejšou než kedykoľvek predtým. Céder hladí jej pokožku. Kvetinová love story, svieža a sexy. Nezabudnuteľná esencia zvádzania.

Prvé ranné lúče

Čln kotví pod mostom umenia. Jeho miesto. Keď otvorí dvere, ona zmizne.Pretože ona je predovšetkým voľná! Miluje život, lásku … vráti sa niekedy? Jej vôňa sa vznáša vo vzduchu. Vôňa love story. Love story je vyjadrením nespútanej ženy.

                                                    

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.