Zimné trendy čižiem v Deichmanne – súťaž

Deichmann imageČižmy po kolená a vysoká obuv nad kolená zažívajú v tejto sezóne svoj veľký boom. Perfektne sa hodia k aktuálnym kúskom, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku: k rozviatym minisukniam, s ktorými opäť ožívajú „swingujúce šesťdesiate roky“, ku krátkym šatám zdôrazňujúcim ženské krivky alebo ku koženým nohaviciam.

1_116_998Rovno a čisto strihané vysoké čižmy – samozrejme v čiernej farbe – okúzlia rafinovanými detailmi, ako sú prešitie horných častí alebo široké kožené remienky s veľkými zlatými prackami. Nové sú kombinácie povrchov z hladkej kože, semišu a konskej kože.

1_115_714Veľkým trendom sú aj takzvané Bootie Pumps – čo je kombinácia lodičiek a nízkych čižiem – sa podpätok bude zvyšovať. Sú rovno strihané a ozdobné aplikácie využívajú len sporadicky. Ak by ich už malo byť viac, používajú sa zipsy, prešívané prvky, tvídové či ohrnuté okraje a všité elastické kliny, rovnako ako to je pri členkovej obuvi chelsea. Čerešničkou na torte sú matne lesklé hranaté nity alebo gombíky.

Súťaž! Deichmann a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž. Súťažná otázka:

Ako sa volá talianska blogerka, ktorá navrhla pre Deichmann limitovanú kolekciu obuvi? Pomoc pri hľadaní správnej odpovedi nájdete na:

https://www.facebook.com/Deichmann.SK

a)     Garance Doré

b)    Veronica Ferraro

c)     Marka Potente

Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 22.novembra. Traja z vás dostanú darčekové poukazy.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.