Buďte neprehliadnuteľná v červenej

Je výrazná i neprehliadnuteľná. Dokáže na seba upútať pozornosť, vyraziť dych aj jemne poštekliť. Na každom vyzerá inak a predsa si v sebe zachováva istú dávku energickosti. Rozhodne vie byť elegantná, na druhej strane aj poriadne sexy. F&F má červenú vo všetkých podobách.

F&F overal 2Je výrazná i neprehliadnuteľná. Dokáže na seba upútať pozornosť, vyraziť dych aj jemne poštekliť. Na každom vyzerá inak a predsa si v sebe zachováva istú dávku energickosti. Rozhodne vie byť elegantná, na druhej strane aj poriadne sexy. F&F má červenú vo všetkých podobách.

Šik v overale

Outfit pozostávajúci z troch farieb vyzdvihoval už módny návrhár Yves Saint Laurent a kombinácia bielej, čiernej a červenej málokedy sklame. Práve naopak. Elegantný overal zvýrazní ženské krivky a jemne ho zneutralizuje smokingové sako v pánskom štýle. Čerešničkou budú nielen klasické lodičky v červenej farbe ale aj tzv. statement náhrdelník.

Decentne v priesvitnej blúzke

Mix priesvitnej blúzky a červených nohavíc je mierne riskantný biznis, ak však ide o dva elegantné kúsky, ktoré ešte doplní kabelka so zlatým zapínaním výsledok je na jednotku. S doplnkami to už netreba preháňať, menej je často oveľa viac!

F&F SatyLady v bodkovanom

Predĺžené sako v červenej farbe s bodkovaným dievčenským overalom pripomína outfity Parížaniek v devaťdesiatych rokoch. Ďalším akcentom sú lodičky v rovnakej farbe, ako sako. Doplnkom môžu byť veľké perly alebo zlatý náhrdelník.

Čipka v popredí

Toľko skloňované vianočné večierky so sebou prinášajú aj otázku, čo si obliecť. Čipkované červené šaty s lodičkovým výstrihom si žiadajú výrazný náhrdelník, ideálne v metalických tónoch alebo klasickej čiernej.

Doma v pohodlí                                  

Doma sa chce človek cítiť hlavne príjemne. V previanočnom období zahreje vtipný sveter s tučniakmi i mäkké papučky. Pohodlné tepláky, a deka sú už len bodkou, ktorú spravíme po návrate zo sychravého počasia.

Všetky aktuálne fotografie nájdete na F&F media portáli

kde sú Vám kedykoľvek dispozícii:http://www.prmediastore.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.