Privítajte Nový rok s AVONom

Avon - nová vôňa na Nový rok - www.modernysvet.skSpoločnosť AVON Cosmetics rozširuje svoje portfólio vôní a prináša neodolateľnú kolekciu vôní Mesmerize Black pre dámy aj pánov. Podľahnite týmto intenzívnym orientálnym tónom aj vy!

Kampaň 1/2015 (predajné obdobie január 2015)

AVON predstavuje novú kolekciu vôní Mesmerize Black, ktorá je v ponuke v dámskom aj pánskom prevedení. Pocíťte intenzívne dotyky vášne na vlastnej koži vďaka neodolateľnej zmesi orientálnych tónov ukrytých v oboch vôňach. Silu neodolateľnosti novej kolekcie posilňuje aj tmavý dizajn flakónov. Podľahnite tak dotykom v tme!

Mesmerize Black_damskaToaletná voda Mesmerize Black for Her

Objem: 50 ml

Hodnota setu: 24,90 €

Pocíťte neodolateľný dotyk intenzívnej vášne s opojnou zmesou sviežej mandarínky, jazmínu a hrejivých drevitých tónov. Toaletná voda Mesmerize Black for Her patrí do kategórie kvetinových orientálno-drevitých vôní.

Toaletná voda Mesmerize Black for Him

Mesmerize panska_2Objem: 50 ml

Hodnota setu: 23,50 €

Objavte silu intenzívneho dotyku s touto vášnivou zmesou mužného korenia, korenistého muškátového orecha a ohnivého cédrového dreva. Toaletná voda Mesmerize Black for Him patrí do kategórie orientálnych drevitých vôní.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.