Zázračné kozie mlieko…

Čo si na druhých všimnete ako prvé? Sú to oči, pestované ruky, či celkový stav pokožky?

Podľa zákazníkov najobľúbenejšia línia Ziaja Kozie mlieko, ktorá obsahuje denný a nočný krém, očný krém, odličovacie mlieko a tonikum 2v1, krém na ruky, telové mlieko, telové maslo a sprchový gél, sa teraz rozrastá o regeneračný koncentrát na ruky a telový balzam. Kozie mlieko dokáže zázraky. Oneskoruje procesy starnutia a viditeľne omladzuje suchú pokožku. Pomáha aj alergikom a jedincom trpiacim atopickým ekzémom.

Ziaja - www.modernysvet.skČo si na druhých všimnete ako prvé? Sú to oči, pestované ruky, či celkový stav pokožky?

Podľa zákazníkov najobľúbenejšia línia Ziaja Kozie mlieko, ktorá obsahuje denný a nočný krém, očný krém, odličovacie mlieko a tonikum 2v1, krém na ruky, telové mlieko, telové maslo a sprchový gél, sa teraz rozrastá o regeneračný koncentrát na rukytelový balzam. Kozie mlieko dokáže zázraky. Oneskoruje procesy starnutia a viditeľne omladzuje suchú pokožku. Pomáha aj alergikom a jedincom trpiacim atopickým ekzémom.

CHCETE ZAUJAŤ POHĽADOM?

Pokožka očného okolia je mimoriadne citlivá. Je omnoho tenšia než pokožka zvyšku tváre, a tak v nej dochádza k strate vody a dehydratácii. Navyše neobsahuje takmer nijaké mazové a potné žľazy. To všetko má za následok rýchlejší vznik vrások. Aplikácia očného krému by mala byť neoddeliteľnou súčasťou večerného kozmetického rituálu. Očný krém nanášajte po dôkladnom odlíčení, alebo aj ako podklad pod make-up.

Vyskúšajte Očný krém z línie Ziaja Kozie mlieko. Obsahuje aktívny komplex zložiek z kozieho mlieka s bohatým zložením proteínov, organických kyselín, lipidov, uhľohydrátov a vitamínov A a D. V prípravku sa nachádza aj D-pantenol, ktorý účinne upokojuje podráždenia, a vitamín E (vitamín mladosti). Očný krém Ziaja Kozie mlieko je vhodný pre suchú a citlivú pleť a zabraňuje tvorbe prvých vrások. Vyživuje a hydratuje očné okolie. Viditeľne vyhladzuje menšie vrásky a pokožke dodáva pružnosť. Ziaja Kozie mlieko Očný krém, 15 ml, 3,49 €

PEKNÉ RUKY ODHALIA PRAVÚ DÁMU…

Vaše ruky o vás prezradia veľa. Objavte spojenie troch znamenitých zložiek, kozieho mlieka, bambuckého masla a olivového oleja, v novom regeneračnom koncentráte na ruky z línie Ziaja Kozie mlieko.

Prípravok obsahuje komplex zložiek z kozieho mlieka s bohatou nádielkou proteínov, organických kyselín, lipidov a uhľohydrátov. Ich vstrebávaním sa pokožka stáva pružnejšou, vláčnejšou a dokonale hydratovanou. Bambucké maslo zas obsahuje prírodné UV filtre, vitamíny A, D, E a F. Pôsobí ako antioxidant a účinne likviduje voľné radikály. Pokožku premasťuje a regeneruje. Olivový olej predstavuje zdroj vitamínu E a nenasýtených mastných kyselín. Zabraňuje nadmernej strate vody, zmäkčuje pokožku rúk a dlaní. Vytvára jemný film, ktorý chráni pred nepriaznivými vplyvmi životného prostredia. Regeneračný koncentrát od Ziaja je navyše vhodný aj na vyrovnávanie farebných nedokonalostí pokožky a zosvetlenie kožných škvŕn. Ziaja Kozie mlieko Regeneračný koncentrát na ruky, 50 ml, 3,49 €

KRÁSNA AJ POD ŠATAMI…

Pokožku tela by sme mali ošetrovať rovnako často ako pokožku tváre. To, že ju pod šatami nevidieť, predsa neznamená, že si nezaslúži adekvátnu starostlivosť. Teraz môžete vyskúšať novinku, telový balzam z línie Ziaja Kozie mlieko. Prípravok je vhodný pre suchú a citlivú pokožku. Bohaté zloženie kozieho mlieka, vitamínu A a vitamínu E regeneruje pokožku, ktorej chýba elasticita. Spevňuje, vyživuje, vyhladzuje a zabraňuje pocitu drsnosti pokožky. Obsahuje aj D-pantenol, ktorý účinne upokojuje podráždenia. Ziaja Kozie mlieko Telový balzam, 200 ml, 5,49 €

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.