JAMES BOND 007 UVÁDZA DEBUTOVÚ DÁMSKU VÔŇU 007 FOR WOMEN

Značka James Bond 007 ohlasuje uvedenie svojej prvej dámskej vône 007 for Women, čo je nepochybne vzrušujúcim okamihom pre fanúšikov tejto značky na celom svete. 007 for Women je dôstojnou partnerkou troch úspešných pánskych vôní kolekcie 007, pričom čerpá inšpiráciu v ikonických ženách objavujúcich sa v príťažlivom svete tajného agenta. Keďže tvorcovia vône sa snažili o to, aby prvá dámska vôňa zachytávala charakter žien z Bondoviek, 007 for Women je naozaj nebezpečne zvodná. Žena Bond odráža opojnú kombináciu intelektu a záhadnej príťažlivosti, pričom očaruje celé svoje okolie. Výrečná, bystrá, odvážna a nevídane krásna… Jej oslnivý pôvab je rovnako príťažlivý, ako je nebezpečný. Nadčasová postava v mnohých interpretáciách je tak zvodná a silná, že jej žiadny muž – dokonca ani James Bond – nedokáže odolať.

James_Bond_007_Women_FAnn_320Značka James Bond 007 ohlasuje uvedenie svojej prvej dámskej vône 007 for Women, čo je nepochybne vzrušujúcim okamihom pre fanúšikov tejto značky na celom svete. 007 for Women je dôstojnou partnerkou troch úspešných pánskych vôní kolekcie 007, pričom čerpá inšpiráciu v ikonických ženách objavujúcich sa v príťažlivom svete tajného agenta. Keďže tvorcovia vône sa snažili o to, aby prvá dámska vôňa zachytávala charakter žien z Bondoviek, 007 for Women je naozaj nebezpečne zvodná. Žena Bond odráža opojnú kombináciu intelektu a záhadnej príťažlivosti, pričom očaruje celé svoje okolie. Výrečná, bystrá, odvážna a nevídane krásna… Jej oslnivý pôvab je rovnako príťažlivý, ako je nebezpečný. Nadčasová postava v mnohých interpretáciách je tak zvodná a silná, že jej žiadny muž – dokonca ani James Bond – nedokáže odolať.

TVÁR

V Bondovkách stvárnili ikonickú postavu mnohé herečky, ktoré verne zobrazili mnohoraké schopnosti a vlastnosti tejto ženy vrátane jej bezchybných spôsobov, vďaka čomu inšpiruje generácie žien na celom svete. Jednou z nich je Caterina Murino, ktorá si zahrala úlohu Solange v kritikmi ocenenom veľkofilme Casino Royale z roku 2006. Caterina v ňom dokonale stvárnila silu a zvodnosť ženy Bond, čo z nej robí perfektnú tvár vône 007 for Women.

VÔŇA

Vôňa 007 for Women odráža intenzívnu silu ženy Bond. Moderná interpretácia orientálnej vône ponúka unikátnu zmes zložiek, ktorá kombinuje typicky ženské prvky so zmyslom pre nedefinované tajomno. Krása spočíva v jej bohatom, silnom a vytrvalom charaktere, v jej bezprostrednej elegancii, výraznej povahe a schopnosti preniesť svoju nositeľku do iného sveta.

Temná a ženská v svojom zložení, 007 for Women napĺňa vzduch vzrušujúcou intimitou. Úvodný príval čierneho korenia obaleného v ružovom mlieku evokuje príťažlivý paradox nebezpečenstva a zmyselnosti. V okamihu atraktívny, príjemne ovocný charakter černíc sa spája so ženskou vláčnosťou zastúpenou bielym jazmínom. Sýty zmyselný základ, ktorý je kľúčom k orientálnemu podpisu vône, vyvoláva čierna vanilka a dráždivé biele pižmo s dotykom elegantného cédra.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.