Objavte v sebe bohyňu s novou kolekciou FIFTY SHADES OF GREY

Valentín nikdy nebol taký zmyselný, ako s novou kolekciou úspešnej línie spodnej bielizne a pyžám Fifty Shades of Grey.

Kolekcia pre dámy i pánov, na ktorej sa osobne podieľala autorka svetového bestselleru Päťdesiat odtieňov sivej E.L.Jamesová má presne to, čo si Valentín pýta. Je zvodná, nesie v sebe senzualitu, nádych dekadencie i jemnosť. Výber neopomína ani nočné košieľky či delikátne masky na spanie. Priehľadné prvky strieda čipka a satén. Pomyselnou čerešničkou na torte je podväzkový pás alebo na bokoch rozväzovacie nohavičky. Jednotlivé kúsky sú stvorené na zvádzanie a spríjemnenie už i tak pekných chvíľ. Sú nezvyčajným obojstranným darčekom, z ktorého sa potešia obaja partneri.

F&F - spodné prádlo - www.modernysvet.skprmediastore_LR_BB42813299_wValentín nikdy nebol taký zmyselný, ako s novou kolekciou úspešnej línie spodnej bielizne a pyžám Fifty Shades of Grey.

Kolekcia pre dámy i pánov,  na ktorej sa osobne podieľala autorka svetového bestselleru Päťdesiat odtieňov sivej E.L.Jamesová má presne to, čo si Valentín pýta. Je zvodná, nesie v sebe senzualitu, nádych dekadencie i jemnosť. Výber neopomína ani nočné košieľky či delikátne masky na spanie. Priehľadné prvky strieda čipka a satén. Pomyselnou čerešničkou na torte je podväzkový pás alebo na bokoch rozväzovacie nohavičky. Jednotlivé kúsky sú stvorené na zvádzanie a spríjemnenie už i tak pekných chvíľ. Sú nezvyčajným obojstranným darčekom, z ktorého sa potešia obaja partneri.

Samotná autorka bestselleru priznala, že jej snahou bolo vytvoriť ikonickú líniu inšpirovanú knihou. „Priebeh navrhovania kolekcie bol veľmi organický proces. Bolo veľmi dôležité, aby z každého kúsku bolo jasné, že ide o Fifty Shades of Grey. Preto sme zahrnuli ikonické elementy, akými sú maska, kľúčik či čipka.“

prmediastore_LR_BB42813199_WFarebná kombinácia zvodnej čiernej a nevinnej jemne ružovej dávajú kolekcii nadčasový nádych. Novinka v období Valentína krásne ozvláštni šatník bielizne a domáceho oblečenia kedykoľvek počas roka a prebúdza tým správnym spôsobom vnútornú bohyňu. Jednotlivé kúsky dámskej línie sú navrhnuté tak, aby boli nástrojom zvodnosti, no ich výber v sebe zároveň zrkadlí momentálnu náladu. Samozrejmosťou je dokonale padnúci strih a skvelá cena. Kolekcia sa ľahko stane neoddeliteľnou súčasťou šatníka, pretože sa dokonale prispôsobí každému oblečeniu, nechá vyniknúť ženskú siluetu a stáva sa neviditeľnou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.