Revolučná dlhotrvajúca dvojfázová farba na pery a lesk 2v1

DERMACOL 16H COLOUR LIP - imageZa 16 hodín sa môžete zbaliť a odísť na dovolenku, ale aj pracovať, nakupovať, relaxovať, skočiť z lietadla padákom, pohádať sa alebo zamilovať. Prežite nezabudnuteľné chvíle s novými revolučnými dlhotrvajúcimi dvojfázovými farbami na pery DERMACOL 16H* COLOUR LIP.

16H* COLOUR LIP Dlhotrvajúca dvojfázová farba na pery a lesk 2v1

Nádherné intenzívne farby vytvoria dokonalý vzhľad pier počas celého dňa. Prelomová textúra s vysokou pigmentáciou farby na pery je rýchloschnúca a výborne kryje, ponúka na výber deväť odtieňov. Ultra lesk & jemná starostlivosť vďaka obsahu prírodných vysoko kvalitných olejov, včelích voskov a vitamínu E zabraňuje vysušovaniu. Pery hydratuje, zvláčňuje, dodá im zvodný lesk a plnosť.

DERMACOL 16H COLOUR LIP - kompozice - 1Jednoduchá aplikácia v dvoch krokoch:

  1. krok – naneste tenkú vrstvu farby na pery a nechajte 1 minútu zaschnúť
  2. krok – aplikujte na zaschnutú farbu bázu, ktorú môžete počas dňa kedykoľvek obnoviť

Cena: 8,79 eur

Ukážku, ako naniesť 16H* COLOUR LIP krok za krokom, nájdete tu:

http://youtu.be/E2RV-eXzfDI

*testované in-vivo

 TIP DERMACOL:

Pre dokonalé odlíčenie pier použite Dvojfázový jemný odličovač WATERPROOF EYE MAKE-UP REMOVER, ktorý efektívne a šetrne odstráni aj vodoodolný make-up. Unikátne zloženie je obohatené o extrakt z nevädze, tonizuje a osviežuje pleť.

Cena: 4,59 eur/120 ml

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.