Sťahovacie prádlo vyčarí skvelú postavu – súťaž

Plesová sezóna je v plnom prúde a viaceré sa chystáme na bál či ples. Nie je snáď žiadna žena, ktorá by nechcela v nádhernej plesovej róbe vyzerať očarujúco. Dojem krásnej plesovej toalety však môže zdevastovať okrúhle bruško, neforemný zadoček, alebo nebodaj prevísajúci tukový vankúšik. Neporadíme vám, ako schudnúť za 24 hodín, ani nemáme k dispozícii čarovný prútik, ktorý vám v okamihu odoberie kilá navyše. Dnes však máme silné zbrane v podobe kvalitného sťahovacieho prádla. Ako si však vybrať správne prádlo pod tie správne šaty? Odborný personál z obchodu so spodnou bielizňou Palmers nám v tom urobil jasno.

100527140000Do plesových šiat aj s kilom navyše

Plesová sezóna je v plnom prúde a viaceré sa chystáme na bál či ples. Nie je snáď žiadna žena, ktorá by nechcela v nádhernej plesovej róbe vyzerať očarujúco. Dojem krásnej plesovej toalety však môže zdevastovať okrúhle bruško, neforemný zadoček, alebo nebodaj prevísajúci tukový vankúšik. Neporadíme vám, ako schudnúť za 24 hodín, ani nemáme k dispozícii čarovný prútik, ktorý vám v okamihu odoberie kilá navyše. Dnes však máme silné zbrane v podobe kvalitného sťahovacieho prádla. Ako si však vybrať správne prádlo pod tie správne šaty? Odborný personál z obchodu so spodnou bielizňou Palmers nám v tom urobil jasno.

100514140000_schwarzPravidlo číslo 1 – Myslite na celú postavu!

„Pod plesové šaty, ktoré nemajú látkou oddelenú sukňovú časť od vrchnej, sa nespoliehajte iba na sťahovacie nohavičky. Ak sú šaty zúžené vo vrchnej časti rovnako, ako v tej spodnej, jednoznačne siahnite po sťahovacích šatách. Držia celú líniu tela štíhlu a krásne vytvarujú postavu aj pod tými najobtiahnutejšími šatami. O vašom spodnom prádle by ste mali vedieť iba vy, preto si ho zvoľte v správnom odtieni, aby cez šaty nepresvitala farba,“ hovorí Jana, odborníčka na sťahovaciu bielizeň zo spoločnosti Palmers. „Medzi naše najčastejšie klientky patria dámy s veľkosťou S a M, čo môže byť pre niekoho prekvapujúce. Pravdou však je, že aj štíhlej žene sťahovacie prádlo vyformuje krajšiu postavu. Môže si tak aj po večeri sadnúť bez akýchkoľvek obáv z vybiehajúceho bruška, dodáva Jana.

Pravidlo číslo 2 – Na ramienka zabudnite!

Viaceré dámy ešte stále fandia silikónovým ramienkam. Hoci ich z diaľky nevidíte, v prípade plesovej róby na ne zabudnite. „Ani naša prevádzka v OC Central sa nezaobíde bez požiadaviek dám na podprsenky so silikónovými ramienkami. Je to v poriadku v prípade športového oblečenia, ale na ples nepatria žiadne ramienka, ani tie silikónové,“ hovorí asistentka predaja Palmers. Dnes je na trhu viacero rafinovaných pomôcok, ako si prsia vytvarovať tak, aby nebolo nič vidieť.

Stick-On Bra je jednou z najvychytenejších pomôcok celebrít v Spojených štátoch, no je dostupná aj pre naše dámy. Jej tajomstvo je ukryté v špeciálnom povrchu, ktoré jednoducho priľne k telu a dodá prsiam požadovaný tvar bez toho, aby ste museli mať podprsenku. Jej výhodou je, že je vhodná aj pre veľmi hlboké výstrihy.

Ak ani vy nepatríte k tým šťastným, ktoré disponujú väčším poprsím, no chcú vyzerať na plese krásne, siahnite po tzv. Push-up pads, špeciálnych silikónových vankúšikoch s push-up efektom. Stačí si len zvoliť číslo, o koľko chcete mať vaše prsia väčšie.

Pravidlo číslo 3 – Sexi, ale nie vulgárne!

Ak nechcete byť predmetom vtipov plesových neprajníkov, nedovoľte, aby vám šaty spôsobili akýkoľvek prehrešok. Titulky bulvárov s vyskakujúcou bradavkou spod šiat nechajte celebritám a vy radšej použite do hlbokého výstrihu špeciálne neviditeľné nálepky, vďaka ktorým sa vám šaty nepohnú ani o milimeter.

Pravidlo číslo 4 – je to váš večer

Nech sa už počas večera stane čokoľvek, nezabúdajte, je to váš večer a nenechajte si ho nikým a ničím pokaziť. Prišli ste sa zabaviť, tak sa zabávajte, očarujte a hlavne, cíťte sa dobre. Príjemnú zábavu!

Súťaž! Milé dámy, Palmers a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž, 5 z vás môžu vyhrať nákupné poukážky. Súťažná otázka: Kde sa nachádza jediná predajňa Palmers na Slovensku? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 18. februára.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.