Úžasné farby a neodolateľne jemné zloženie nového rúžu od AVONu! – súťaž

Avon ilustračne foto - www.modernysvet.skZamilujte si nový a jedinečný rúž Ultra Color Indulgence od AVONu. V čom je jeho tajomstvo? Novinka od AVONu v sebe snúbi jedinečné gélové zloženie, účinnú hydratáciu a lesklú farbu.

Kampaň 2/2015 (predajné obdobie január/február 2015)

Rúž Ultra Color Indulgence

Objem: 3 g

Avon - www-modernysvet.skHodnota rúžu: 6,90 €

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novinku dekoratívnej kozmetiky – Rúž Ultra Color Indulgence. Až 9 z 10 žien si pri jeho používaní zamilovalo pocit hydratácie a jemné zloženie*. Ľahké gélové zloženie bez ťažkých voskov poskytuje bohatú hydratáciu a nanášanie so zamatovo hebkým pocitom. Vyberte si svoj odtieň a nechajte sa očariť najčistejšou farbou, ktorá je zvýraznená gélovým zložením, je neuveriteľne šťavnatá, svieža a lesklá.

*založené na výsledkoch spotrebiteľskej štúdie č.14-322, ktorej sa zúčastnilo 120 žien

Súťaž! Vyhrajte aj vy nádherný rúž od AVONu. Pripravili sme pre vás súťaž o 5 rúžov. Súťažná otázka: V čom je tajomstvo rúžu Ultra Color Indulgence od AVONu? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 16. februára.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.