Dove predstavuje novinky jarnej sezóny: sprchovacie gély Dove Gentle Exfoliating a Dove Go Fresh Revitalize

Dove uvádza dva úplne nové varianty sprchovacích gélov, a to Dove Gentle Exfoliating, napomáhajúci odhaľovať prirodzený jas pokožky vďaka svojmu peelingovému účinku, a Dove Go Fresh Revitalize s intenzívnou vôňou exotického kvetu tiaré a osviežujúcej mandarínky. Jedinečné vlastnosti obidvoch gélov sľubujú energický vstup do nadchádzajúcich jarných mesiacov. Navyše inovatívne zloženie sprchovacích gélov spájajúce výhody výnimočnej jemnosti a bohatej krémovej peny, zanecháva pokožku hebkejšiu už po prvom osprchovaní.

140204_DAM_EU250LineUps_KR1Dove uvádza dva úplne nové varianty sprchovacích gélov, a to Dove Gentle Exfoliating, napomáhajúci odhaľovať prirodzený jas pokožky vďaka svojmu peelingovému účinku, a Dove Go Fresh Revitalize s intenzívnou vôňou exotického kvetu tiaré a osviežujúcej mandarínky. Jedinečné vlastnosti obidvoch gélov sľubujú energický vstup do nadchádzajúcich jarných mesiacov. Navyše inovatívne zloženie sprchovacích gélov spájajúce výhody výnimočnej jemnosti a bohatej krémovej peny, zanecháva pokožku hebkejšiu už po prvom osprchovaní.

140204_DAM_EU250LineUps_KR1Nové dámske sprchovacie gély Dove Gentle Exfoliating a Go Fresh Revitalize s vôňou mandarínky a kvetu tiaré boli vyvinuté tak, aby zanechali pokožku hebkú a príjemnú na dotyk, prebudili zmysly a dodali telu potrebnú energiu na celý deň. Dove Gentle Exfoliating vďaka svojmu zloženiu s mikročasticami napomáha pokožku nielen dôkladne očistiť, ale zároveň zjemniť a zregenerovať. Pravidelné používanie peelingového sprchovacieho gélu pokožku zbavuje odumretých buniek a tá sa tak stáva jemnejšia a hebkejšia. Prepojenie vôní exotického kvetu tiaré a osviežujúcej mandarínky v sprchovacom géle Go Fresh Revitalize dopomohlo k vzniku intenzívnej vône pripomínajúcej letné dni. Tiaré, krémovo biela kvetina so silnou vôňou, pochádza z pobrežia južného Pacifiku. Domorodci na ostrove Tahiti vencom z kvetu tiaré vítajú návštevníkov na svojom ostrove. Osviežujúca vôňa mandarínky zase organizmu napomáha uvoľniť sa od psychického napätia.

Dermatologička Michaela Blaško dopĺňa: „Dva úplne nové varianty sprchovacích gélov Dove zaistia komfort v podobe bohatej peny a aj kvalitnú starostlivosť o pokožku vďaka technológii Nutrium Moisture™. Ich zloženie umožňuje ženám vybrať si medzi jemným čistiacim efektom a novou intenzívnou vôňou kvetu tiaré a mandarínky, a navyše dodáva dokonalý pocit sviežosti po každom osprchovaní.“

Pre skutočne účinnú starostlivosť o pokožku je dôležité zamerať sa na výber správneho sprchovacieho gélu. Inovovaný rad značky Dove obsahuje čistiace zložky, technológiu Nutrium Moisture™ a látky prispievajúce k obnove prirodzenej ochrannej vrstvy pokožky. Vďaka svojmu zloženiu pomáha zjemňovať pokožku a dodáva jej krásny vzhľad. Rozdiel možno navyše pocítiť už po jednom sprchovaní.

Nové zloženie gélov Dove ukončilo rozhodovanie sa medzi jemným sprchovacím gélom a bohatou krémovou penou. Vďaka kombinácii oboch týchto predností teraz umožní dopriať si jedinečný zážitok z každého sprchovania bez kompromisov.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.