GUESS DARE LIMITED EDITION vás dokonale rozžiari

Guess Dare - www.modernysvet.skPredstavujeme letnú variantu GUESS Dare Limited Edition. Vôňa vás prenesie do centra letného mestečka, kde sebaisté a provokatívne dievča GUESS, stojaca na čele svojej partie, prežíva úžasné letné dobrodružstvo. Užíva si svoju mladosť a jej vnútorná krása upúta všetkých okolo.
Kvetinovo-ovocná vôňa, ktorej autorkou je Catherine Selig z parfumérského domu Firmenich, vás dokonale rozžiari. Šťavnatý grapefruit, jablko Lady Apple a liči obsiahnuté v hlave vône okamžite vyčarí na vašej tvári úsmev. Kvetinové srdce vás omámi nótami sviežej konvalinky, ružového jazmínu a okvetných plátkov hrušky. Základ z jemného cédrového dreva, bieleho pižma a nót vanilky vás zahalí do pocitu šťastia.
Balenie vône GUESS Dare Limited Edition kopíruje ženský flakón pôvodnej vône sa zvodnými tvarmi pripomínajúcimi krivky dievčat GUESS. Strany jemného flakónu sú zdobené ostrými fazetami symbolizujúcimi zvodný rozpor medzi dievčenskou jemnosťou a jej rebelskou povahou. Ružovozlatá farba retiazky s logom GUESS obtočeného okolo hrdla flakónu je nahradená striebornou farbou a rovnako je tomu aj u viečka, na ktorého vrchole je zobrazený ikonický trojuholník GUESS. Marhuľová farba vône sa u limitovanej edície zmenila na zvodnú ružovú.
Krabička sa pohráva s jemne modrým podkladom, na ktorom figurujú výrazné strieborné cvočky zosobňujúce ducha značky a tvoriace typický vzhľad GUESS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.