Make-up, ktorý okamžite kryje nedokonalosti pleti

Make-up, ktorý okamžite kryje nedokonalosti pleti a zároveň pomáha zlepšovať jej kvalitu? Sen mnohých žien, ktorých pleť nie je tak čistá, ako by si predstavovali, sa teraz stáva skutočnosťou. Maybelline New York prichádza s make-upom, ktorý poskytuje nielen okamžité krytie, ale prispieva aj k zlepšeniu stavu pleti. SuperStay Better Skin naviac vyzerá tak prirodzene, ako keby ste ani žiadny make-up nemali. Skoncujte s nerovnosťami, začervenaním a pupienkami!

Je známe, že keď ženy nie sú spokojné so stavom svojej pleti, necítia sa celkovo dobre, alebo sa dokonca radšej držia v ústraní. Snáď každá z nás tieto pocity zažila. V takých chvíľach jednoducho „nie sme vo svojej koži“. S novým make-upom od Maybelline sa ale každá žena rozžiari. SuperStay Better Skin obsahuje Actyl-C, látku, ktorá prispieva k odstráneniu následku stresu z pleti, pomáha jej vyhladiť a rozjasniť. S viditeľne krajšou pleťou sa budete cítiť lepšie, opäť vo svojej koži. S perfektnou pleťou totiž prichádza aj vyššie sebavedomie!

Maybelline ilustracne foto - www.modernysvet.skMake-up, ktorý okamžite kryje nedokonalosti pleti a zároveň pomáha zlepšovať jej kvalitu? Sen mnohých žien, ktorých pleť nie je tak čistá, ako by si predstavovali, sa teraz stáva skutočnosťou. Maybelline New York prichádza s make-upom, ktorý poskytuje nielen okamžité krytie, ale prispieva aj k zlepšeniu stavu pleti. SuperStay Better Skin naviac vyzerá tak prirodzene, ako keby ste ani žiadny make-up nemali. Skoncujte s nerovnosťami, začervenaním a pupienkami!

Maybelline - www.modernysvet.skJe známe, že keď ženy nie sú spokojné so stavom svojej pleti, necítia sa celkovo dobre, alebo sa dokonca radšej držia v ústraní. Snáď každá z nás tieto pocity zažila. V takých chvíľach jednoducho „nie sme vo svojej koži“. S novým make-upom od Maybelline sa ale každá žena rozžiari. SuperStay Better Skin obsahuje Actyl-C, látku, ktorá prispieva k odstráneniu následku stresu z pleti, pomáha jej vyhladiť a rozjasniť. S viditeľne krajšou pleťou sa budete cítiť lepšie, opäť vo svojej koži. S perfektnou pleťou totiž prichádza aj vyššie sebavedomie!

Správny make-up je nutné vyberať nielen podľa farby, ale aj jeho vlastností. 5 odtieňov nového make-upu SuperStay Better Skin od Maybelline New York sa vyznačuje nielen schopnosťou okamžitého krytia, ale aj svojím účinkom na kvalitu pleti, ktorú pomáha zlepšovať už za 3 týždne. Pleť je viditeľne zdravšia a žiarivejšia. Látky obsiahnuté v SuperStay Better Skin pôsobia na vašu pleť každú minútu, po ktorú make-up nosíte.

Nemáte pleť čistú tak, ako by ste si predstavovali? Skúste nasledujúci plán a po 3 týždňoch pocítite veľké zmeny: Ráno a večer si dôkladne vyčistite pleť, aby baktérie a maz nedusili póry, snažte sa jesť zdravo, pite veľa vody a pomôžte svojej pleti make-upom SuperStay Better Skin. A nezabudnite sa na seba usmievať – viditeľne krajšia pleť je skvelý dôvod k úsmevu!

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.