s.Oliver PREMIUM WOMEN používa sieťovinu, neoprénové vlákna, organzu

Čisté línie a vysokokvalitné materiály rôznych povrchových úprav a textúr uprednostnili návrhári v kolekcii vysoko elegantnej rady s.Oliver PREMIUM. Objavujú sa nové dĺžky svetríkov, nohavíc i sukní. Vracajú sa zavinovacie sukne a splývavé materiály. V ponuke sa postupne premietajú 3 kľúčové témy. Prvá zdôrazňuje komfortné a pohodlné nosenie. Čisté línie a jemné tvary sú v kontraste s asymetrickými siluetami. Topy a saká hranatého strihu, áčkové sukne alebo košeľové šaty patria medzi highlights začiatku sezóny. Používa sa sieťovina, neoprénové vlákna, organza, nylon, ťažký džerzej a koža. Materiály zdobia grafické potlače, maľované pruhy a ťahy štetcom v pop art štýle. Ďalší vplyv vnáša jemnosť a ženskosť. Spracováva sa hodváb, čipka, organza, semiš i kašmír, a to prednostne v telových odtieňoch, jemné filigránové zdobenie s 3D efektmi, motívy kvetín na výšivke či organze, flitre a romantické potlače.

s.Oliver PREMIUM_women_2.799,-s.Oliver PREMIUM_women 3.999,-Čisté línie a vysokokvalitné materiály rôznych povrchových úprav a textúr uprednostnili návrhári v kolekcii vysoko elegantnej rady s.Oliver PREMIUM. Objavujú sa nové dĺžky svetríkov, nohavíc i sukní. Vracajú sa zavinovacie sukne a splývavé materiály. V ponuke sa postupne premietajú 3 kľúčové témy. Prvá zdôrazňuje komfortné a pohodlné nosenie. Čisté línie a jemné tvary sú v kontraste s asymetrickými siluetami.

Topy a saká hranatého strihu, áčkové sukne alebo košeľové šaty patria medzi highlights začiatku sezóny. Používa sa sieťovina, neoprénové vlákna, organza, nylon, ťažký džerzej a koža. Materiály zdobia grafické potlače, maľované pruhy a ťahy štetcom v pop art štýle. Ďalší vplyv vnáša jemnosť a ženskosť. Spracováva sa hodváb, čipka, organza, semiš i kašmír, a to prednostne v telových odtieňoch, jemné filigránové zdobenie s 3D efektmi, motívy kvetín na výšivke či organze, flitre a romantické potlače. Vyzdvihnime jemné splývavé nohavicové sukne, dlhé palazzo nohavice, večerné šaty z šifónu a džerzeju, strečové látky na sukniach alebo čipku, šifón a jemnú imitáciu kože. Záverom sa v móde prejavujú rôzne kultúrne vplyvy. Splývavé látky, oversized siluety, maxi šaty a sukne, vyšívané tuniky a kaftany navodzujú exotickú atmosféru. Štýly a vzory typické pre Južnú Ameriku, Afriku a Orient umocňujú korenené odtiene a prirodzené zemité tóny. Uprednostňujú sa prírodné priadze ako ľan, bavlna, opratý hodváb a lyko. Eleganciu podtrhuje zapracovanie výšiviek, aplikácií s metalickými efektmi. Významnú úlohu hrá koža, hladká i semišová, v odtieňoch pieskovej a koňakovej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.