Stilago má responzívny web!

Počet zákazníkov, ktorí navštevujú stránky www.stilago.sk cez mobilné zariadenia, každým dňom rastie. Preto sa Stilago rozhodlo vyhovieť novým požiadavkám súčasnosti. Všetkých milovníkov mobilov určite poteší informácia, že tento internetový obchod prichádza s webovou stránkou optimlizovanou na mobilné zariadenia! Zjednodušene povedané, Stilago zahájilo mobilné nakupovanie!

Responzívny web sa prispôsobí rozmerom každého smartphonu alebo tabletu, zaistí, ešte lepšie zážitky z  nakupovania na Stilago sk. Online módny dom sa zameral na zlepšenie rýchlosti, spoľahlivosti a tiež funkčnosti. Každý zákazník sa môže bez problémov prihlásiť, využívať akčné kupóny a tiež filtrovať sortiment podľa kritérií.

Cieľom mobilného nakupovania je pomôcť rýchlo a jednoducho nájsť to, čo práve hľadáte na stránkach Stilago.sk. Vylepšený dizajn tak zostáva stále prehľadný a ku kúpe svojho obľúbeného outfitu vám stačí len zopár jednoduchých krokov.

Stilago ide s dobou a felxibilne reaguje na rýchlo meniacu sa spoločnosť.

Nakupovanie na Stilago. sk nebolo nikdy jednoduchšie a zábavnejšie! Trendy oblečenie, topánky i doplnky môžete teraz u nás nakupovať kdekoľvek a kedykoľvek.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.