Stilago uvádza: 5 top trendov na jar-leto 2015

Jar je už v plnom prúde. O chvíľu začnú kvitnúť kvety a všade navôkol bude voňať orgován. Tešíte sa, však? Ale čo váš šatník? Už ste začali s jarným upratovaním? Ak nie, ponúkame vám 5 top trendov, ktoré by nemali chýbať v garderóbe nijakej ženy.

1. Marsala ako farba roka 2015

Keďže tento vínový odtieň červenej získal titul Farba roka 2015, mal by byť určite zakompomonovaný do vašich tohtoročných oufitov. Marsala vynikne v každom oblečení, môžeme ju aplikovať na čokoľvek – nielen na módu, ale aj make-up, doplnky, farbu vlasov, interiér. Vínovo červenú smršť môžete okrem sezóny jar-leto nosiť celoročne. Ide o vášnivý teplý odtieň, ktorý podľa Pantone svojím teplom obohatí ľudskú myseľ, telo, dušu a zmysly.

marsala_stilagomarsala - www.modernysvet.skJar je už v plnom prúde. O chvíľu začnú kvitnúť kvety a všade navôkol bude voňať orgován. Tešíte sa, však? Ale čo váš šatník? Už ste začali s jarným upratovaním? Ak nie, ponúkame vám 5 top trendov, ktoré by nemali chýbať v garderóbe nijakej ženy.

1. Marsala ako farba roka 2015

Keďže tento vínový odtieň červenej získal titul Farba roka 2015, mal by byť určite zakompomonovaný do vašich tohtoročných oufitov. Marsala vynikne v každom oblečení, môžeme ju aplikovať na čokoľvek – nielen na módu, ale aj make-up, doplnky, farbu vlasov, interiér. Vínovo červenú smršť môžete okrem sezóny jar-leto nosiť celoročne. Ide o vášnivý teplý odtieň, ktorý podľa Pantone svojím teplom obohatí ľudskú myseľ, telo, dušu a zmysly.

denim_Stilago - www.modernysvet.sk2. Bohémsky denimový štýl

V roku 2015 sa denim nosí naozaj všade. Aj napriek tomu, že v džínsovine sa do popredia dostáva citeľný vplyv 70-tych rokov, dovolené je naozaj všetko. Tmavé, svetlé, džínsy s vypratým lookom, vysoký pás, nízky pás, záplaty, aplikácie, džínsové sukne, saká, košele, šaty, overaly…to všetko je tento rok povolené vo svete denimu. Do úzadia idú „nepohodlné“ skinny džínsy a naopak, do popredia sa čoraz viac dostávajú džínsy voľnejšieho strihu a zároveň tzv. zvoňáky. Denim on denim– trend kombinovania viacerých denimových kúskov, ktorý bol dlhé roky považovaný za módne faux paus, zostáva aj naďalej top – čím viac džínsoviny, tím ste viac IN. Stilago svojim zákazníkom ponúka niekoľko stoviek džínsových produktov. Nechýba kolekcia od Levi´s a Wrangler.

strapce_vogue3. Strapce

Popri džínsovine sú strapce ďalším módnym trendom inšpirovaným kovbojmi a 70-tymi rokmi. V roku 2015 prichádzajú strapce v novom kreatívnom vzhľade – sú vyrobené z rôznych látok (koža, semiš, úplety), sú dostupné v rôznych odtieňoch a často krát šité  v asymetrickom dizajne. Strapce sú vhodné nielen na večerné nosenie, ale aj na módu bežných dní. Strapcové môžu byť sukne, šaty, kraťase, nohavice, bundy, tričká, kabáty, topánky, doplnky, teda úplne všet

4. Farebný semiš

Áno semiš, ďalší hit 70-tych rokov, je späť! A Nielen v odtieňoch hnedej! Pripravte sa na záplavu semišu v zelených, dokonca vo fialových, ružových, krémových a modrých odtieňoch. Nezabúdajte ani na Marsalu, v kombinácii so semišom vytvorí nezabudnuteľnú fashion kombináciu. Na jar je teda potrebné si zaobstarať semišovú bundičku a na leto aspoň jednu semišovú sukňu alebo kraťase (najlepšie so strapcami).

kara_vogue5. Kárované vzory

Kárované vzory sú tu zas a znova! Tentokrát avšak nie v podobe tartanu, skôr ako jednoduché štvorčeky na jednofarebnom podklade, najmä v čierno-bielej kombinácii. Svoju kapitolu zastupuje hlavne tzv. gingham – látka poskladaná z malých štvorčekov, známych najmä z piknikových obrusov, alebo obrusov, ktoré mala na stole každá gazdinka. Zaobstarajte si kárované oblečenie v rôznych strihoch, rôznych veľkostiach, preferujú sa ľahké a vzdušné alebo polopriesvitné materiály.

Zdroj foto: vogue.comglamour.comharpersbazaar.cominstyle.com, Stilago.sk.

Zdroj info: vogue.comglamour.comharpersbazaar.cominstyle.com, Jana Dishani, Stilago.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.