Tendre Reverence je vôňou pocitov a zmyselnosti – súťaž

Marina de Bourbon - Tendre Reverence - www.modernysvet.skTendre Reverence je vstup do unikátneho a očarujúceho sveta. Prinášajúc atmosféru zámku vo Versailles, niekdajšieho paláca rodiny princeznej, vôňa Tendre Reverence evokuje príjemné, sladké stránky života plného histórie a spomienok.

Vôňa je odrazom bohatstva a elegancie sveta princeznej, navodzuje atmosféru harmónie, pokoja, nežných snov a diskrétnu zmyselnosť nahoty. Dotyk tejto vône vás prenesie časom do vzrušujúceho obdobia, ktoré je synonymom sladkého života, jemnej delikátnosti a ženskosti.

Pri návšteve kráľovského zámku Versailles, ktorý niekedy patril jej rodine, sa princeznej Marine deBourbon vybavila predstava novej vône zloženej zo zmyselnosti a delikátnej sviežosti.

Čistým barokovým dizajnom vyjadruje flakón a uzáver vône bohatstvo a eleganciu kráľovského života, kým vôňa ako taká vyvoláva pocity harmónie, pokoja, nežných snov a diskrétnej zmyselnosti nahoty.

Pudrovoružový odtieň dizajnu umocňuje dojem zmyselnosti spolu s elegantným označením vône Tendre Reverence v ružovozlatej farbe.

V novej kvetinovo-ovocnej vôni sa vlna sviežosti snúbi s tónmi kvetín. Otvára ju bergamot, čierne ríbezle a broskyňa, po ktorých nasleduje srdce zložené z ružovej pivónie, magnólie a zamrznutej fialky. Základ tvorí santal, vanilka a krémové pižmo.

Marina_de_Bourbon_Tendre_flakonTendre Reverence je vôňou pocitov a zmyselnosti. Je to esencia, ktorú si zamilujete, pretože len pár kvapiek jej elegantného, ženského a zmyselného buketu vám dodá pocit neodolateľnosti.

Vôňa evokuje delikátnu ženskosť rosou pokropených lupienkov nadľahčených šťavnatými ovocnými plodmi na vláčnom a zmyselnom krémovom základe, ktorý pripomína vôňu čistej pokožky.

Vláčny charakter vône je svieži aj sladký, prekvapuje zmyselným a vzrušujúcim nábojom sviežosti, ktorý vás obalí do závoja luxusu.

Milé dámy, FAnn a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž o nádhernú vôňu Tendre Reverence. Súťažná otázka: Ako by ste charakterizovali túto vôňu? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 20.marca. Parfém pošleme trom výhercom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.