Žiarivá, svieža kvetinová vôňa: Beyoncé Rise Sheer

Rise Sheer 30 ml bottleBeyoncé verí, že ženská sila vychádza zvnútra, a ak je žena prepojená so svojou vnútornou podstatou, môže si užívať svoje jedinečnosti, svoje sily, svoje krásy. Na počesť tomuto vznosnému a motivujúcemu prístupu vznikla vôňa Beyoncé RISE.
Teraz vám predstavujeme novú limitovanú edíciu Beyoncé Rise Sheer, jemnejšiu verziu pre jar 2015.
Výraznou zložkou tejto novej jarnej vône je opäť obľúbená kvetina Beyoncé, a síce orchidea. Rovnako ako u vône Rise ide o zlatú orchideu, ktorá sa ukrýva v samotnom srdci vône Beyoncé Rise Sheer.
Žiarivá, svieža kvetinová vôňa sa otvára iskrivými tónmi talianskeho bergamotu, sicílskeho citrónu a osviežujúceho bazalkového sorbetu. Srdce v sebe snúbi kvetinové tóny zlatej orchidey, bielej pivonky a hydroponického jazmínu. Na záver vás objíme hrejivý základ zo svetlých driev, číreho pižma a bieleho jantáru.
Flakón vône Beyoncé Rise Sheer kopíruje línie pôvodného flakónu vône Rise, pohráva sa však s iným farebným ladením. V elegantnom vysokom sklenenom flakóne sa skrýva priehľadná vôňa, zatiaľ čo nápisy i vlnitý golier, evokujúci melodický zmysel pre rytmus a večný pohyb, majú zlaté prevedenie. Skupinka zlatých kryštálov na viečku vystupuje ešte vyššie a vyžaruje silu a statočnosť. Krabička sa predstavuje v bielo-zlatom prevedení, z ktorej vyžaruje čistota obsiahnutá v samotnom názve vône.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.