Dotyk južanského slnka, ukrytý v novinke BUDIŠ červený pomaranč!

Budiš - www.modernysvet.skS prvými lúčmi slnka máme chuť bežať von na čerstvý vzduch a dopriať si poriadnu dávku bezstarostnosti. Obdobnú voľnosť a sviežosť si chceme dopriať aj v jedlách a nápojoch. Nechajte sa unášať plnou chuťou osviežujúcej exotiky, ukrytej v červenom pomaranči. Minerálna voda Budiš červený pomaranč predstavuje unikátnu novinku, ktorá vás svojou jedinečnou šťavnatosťou, nízkym obsahom cukru a vzácnymi minerálmi očarí na prvý pohľad.

Červený pomaranč pre chuť aj zdravie

„Červený pomaranč patrí medzi najväčšie exotické pochúťky pre svoju sladkosť a šťavnatosť. Práve vďaka výnimočnej sviežej chuti a zdraviu prospešným benefitom sa stal ústredným motívom našej jarnej novinky, v ktorej sme spojili unikátnosť minerálnej vody BUDIŠ a jedinečnosť červeného pamaranča“, hovorí Vladimir Krescanko, senior brand manager Budiš, spoločnosť Slovenské pramene a žriedla.

Vedeli ste, že červený pomaranč nielen fantasticky chutí, ale i podporuje obranyschopnosť organizmu? Pomaranče obsahujú vitamín C, kvercetín, provitamín A a kyselinu listovú. Výsledkom tejto kombinácie je silný antioxidančný efekt na organizmus. Červené pomaranče nám pomáhajú tiež znižovať krvný tlak a zvyšujú odolnosť organizmu. Vysokým obsahom vitamínov B sa červený pomaranč dokáže postarať o skrášlenie a oživenie našej pleti.

V minerálnej vode Budiš červený pomaranč sme skombinovali minerálnu vodu Budiš, ktorá sa vyznačuje unikátnym zložením minerálov, jedinečnou chuťou a blahodarnými účinkami na ľudské zdravie a osviežujúcu chuť červeného pomaranča. Inšpirovali sme vás k vyskúšaniu našej exotickej novinky? Budiš červený pomaranč je teraz dostupný v 1,5l fľaši, vo verzii jemne perlivá.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.