V nedeľu bude v bratislavskom Auparku charitatívna dražba

Na tlačovke

 

Od pondelka, 13. apríla do nedele 19. apríla bude v priestoroch obchodného centra Aupark Shopping Center sprístupnená fotografická výstava dražených predmetov. Záujemcovia, ktorí sa nemôžu dražby 19. apríla zúčastniť osobne, si môžu vydražiť vybraný talizman športového favorita aj telefonicky. Je potrebné sa dohodnúť vopred na emailovej adrese Nadácie Detského kardiocentra: jana.kadlecikova@nadaciadkc.sk, alebo na kontaktnom telefónnom čísle +421 905 438 824.

O Nadácii Detského kardiocentra

Nezisková organizácia Nadácia Detského kardiocentra už od roku 1992 pomáha deťom s vrodenými chybami srdca a ich rodinám. Sídli v budove Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou v Bratislave. Jej cieľom je podporovať všetky aktivity, vedúce k zlepšeniu komplexnej starostlivosti o deti so srdcovými chybami, ktoré sú liečené v Detskom kardiocentre. Špecializované pracovisko nadväzuje na činnosť I. detskej kliniky DFNsP a Oddelenia detskej kardiológie a kardiochirurgie na ÚKVCH v Bratislave – Detského kardiocentra.

Nadácia Detského kardiocentra srdečne pozýva fanúšikov vrcholového športu a všetkých ľudí s dobrým srdcom na exkluzívnu charitatívnu dražbu talizmanov obľúbených športových reprezentantov. Svetoznáme športové idoly ako Miro Šatan, Rišo Lintner, Tomi Kid, či Adam Žampa darovali svoje dresy, medaily, rakety, hokejky aj rukavice, aby pomohli dobrej veci a podporili tak liečenie detí s vrodenými chybami srdca. V priestoroch bratislavského obchodného centra Aupark Shopping Center si športové predmety môže prísť vydražiť každý, a to v nedeľu, 19. apríla 2015 o 15 hodine v centrálnej časti obchodného centra, oproti informačnému pultu.

Dražbu prídu podporiť aj známe tváre, ktorým nie je osud detí ľahostajní a Nadáciu Detského kardiocentra pravidelne podporujú.

„Sama som prekvapená, že už je to skoro 15 rokov, keď som na jednej akcii zaspievala a potom ma deti korunovali za kráľovnú detských srdiečok. Som nesmierne rada, že môžem podporovať detičky s vrodenou chybou srdca“ – hovorí Katka Hasprová, speváčka. Nadáciu Detského kardiocentra prvý krát podporí aj herečka Jana Lieskovská: „Som veľmi hrdá, že už aj ja patrím do skupiny týchto skvelých ľudí. Spievala som pre detičky a týmto spôsobom som sa dostala ku Detskému kardiocentru. Mali sme možnosť byť s deťmi, ktoré sú napriek chorobám veselé a krásne a vlastne dodávajú vám radosť.“

V nedeľu, 19. Apríla, sa spolu s  Katkou Hasprovou, René Štúrom, Jankou Lieskovskou, Martinou Šimkovičovou, Jarom Bekrom a Monikou Hilmerovou, i Samom Piaseckým či Romanom Volákom sa tešíme na všetkých ľudí s dobrým srdcom! Nezabudnite, iba keď naše srdcia bijú pre deti spoločne, môžeme vyhrať!

Príďte, podporte deti s vrodenou chorobou srdca a vydražte si tieto športové talizmany:

dres Petra Čecha z FC Chelsea s podpismi všetkých hráčov
podpísaná hokejka Mira Šatana
podpísaný dres Richarda Lintnera
dres českých tenistiek s ich podpismi
podpísaná tenisová raketa Dominiky Cibulkovej
podpísané boxerské rukavice Tomiho Kida
dres našich hokejistov z Olympiády v Soči s podpismi všetkých hráčov
podpísaný dres Tomáša Kopeckého
podpísaný dres Andreja Meszároša
zlatá medaila Romana Voláka z Majstrovstiev sveta
dres Sama Piaseckého z Majstrovstiev sveta
štartovacie číslo zo svetového pohára Adama Žampu
dres ruského hokejistu z Ruskej hokejovej federácie

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.