Doprajte svojej pokožke dokonalú starostlivosť s novou líniou Planet Spa!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje rozžiarujúcu a zjemňujúcu telovú starostlivosť v podobe novej línie Planet Spa – Caribbean Escape s výťažkom z perál a morskými riasami.

Kampaň 9/2015 (predajné obdobie jún/júl 2015)

AVON prináša novú luxusnú líniu Caribbean Escape značky Planet Spa, ktorá obsahuje výťažky z perál a morské riasy. Rozžiarujúci výťažok z perál je dobre známa kozmetická zložka a prírodný antioxidant, ktorý zjemňuje pokožku, zlepšuje jej pružnosť a nádherne ju rozžiari. Omladzujúci výťažok z morských rias je bohatým zdrojom minerálov a pomáha hĺbkovo vyživovať, hydratovať a omladzovať pokožku. Rozmaznávajte svoju pokožku a doprajte jej dokonalú starostlivosť s novinkami línie Planet Spa Caribbean Escape.

Planet Spa s praskom z peral a morskymi riasami - www.modernysvet.skSpoločnosť AVON Cosmetics predstavuje rozžiarujúcu a zjemňujúcu telovú starostlivosť v podobe novej línie Planet Spa – Caribbean Escape s výťažkom z perál a morskými riasami.

Kampaň 9/2015 (predajné obdobie jún/júl 2015)

AVON prináša novú luxusnú líniu Caribbean Escape značky Planet Spa, ktorá obsahuje výťažky z perál a morské riasy. Rozžiarujúci výťažok z perál je dobre známa kozmetická zložka a prírodný antioxidant, ktorý zjemňuje pokožku, zlepšuje jej pružnosť a nádherne ju rozžiari. Omladzujúci výťažok z morských rias je bohatým zdrojom minerálov a pomáha hĺbkovo vyživovať, hydratovať a omladzovať pokožku. Rozmaznávajte svoju pokožku a doprajte jej dokonalú starostlivosť s novinkami línie Planet Spa Caribbean Escape.

Rozžiarujúca pleťová maska s práškom z perál a morskými riasami

Objem: 75 ml

Bežná cena: 7,50 €

Pleťová maska pokožku zjemní a zároveň rozžiari.

Elixír do kúpeľa s práškom z perál a morskými riasami

Objem: 250 ml

Bežná cena: 14,90 €

Elixír do kúpeľa pokožku hydratuje a zjemňuje.

Rozžiarujúci telový krém s práškom z perál a morskými riasami

Objem: 200 ml

Bežná cena: 13,50 €

Telový krém pokožku hydratuje a rozžiaruje.

Rozžiarujúca nočná pleťová starostlivosť s práškom z perál a morskými riasami

Objem: 75 ml

Bežná cena: 7,90 €

Nočný gélový krém pleť obnovuje a rozžiaruje.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.