Grilovacia sezóna zahájená – s Orava EG-200!

Orava_EG200_gril - www.modernysvet.skStaňte sa aj vy odborníčkou na grilované pochúťky a očarte svojich hostí šťavnatými či dochrumkava upečenými  kúskami pre mäsožravcov aj vegetariánov. Vaším esom v rukáve pri príprave grilovaných špecialít bude elektrický stolový kontaktný gril Orava EG-200. Komfortne na ňom pripravíte dobroty z rôznych druhov mäsa, rýb, zeleniny či napríklad sendviče alebo zapečené bagety. Kovové rebrované grilovacie platne sú vybavené nepriľnavou vrstvou, aby sa vám na grile nič nepripieklo. Dve ľahko vyberateľné misky zachytávajú pri grilovaní prebytočný tuk. Vpredu umiestnená svetelná kontrolka prevádzky informuje o teplote, ktorú si variabilne nastavíte podľa toho, čo bude servírovať – nižšia teplota je vhodná na prípravu sendvičov, vyššia teplota je ideálna na prípravu šťavnatých steakov.

Grilovať môžete na otvorenom grile, alebo ho jedným pohybom premeníte na touster, ak máte chuť na do zlatista zapečenú bagetu. Vďaka tepelne izolovanej rukoväti grilu vždy bezpečne „nakuknete“ na prípravu pochúťky, aby ste ju hosťom vytiahli na tanier v tom správnom okamihu. Aj čistenie grilu je hračka – stačí ho pretrieť papierovou servítkou a handričkou.

Gril Orava EG-200 môžete použiť aj na grilovanie v interiéri.

Predáva Orava za 39,90 €.

www.orava.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.