KRÁSA PO TALIANSKY

Sme presvedčení, že umenie prežiť život naplno už dávno objavili starí Taliani. Ich láska k životu spočíva práve v drobných, luxusných detailoch, ktoré si doprajú. Práve unikátne a elegantné maličkosti potešia srdce a urobia život krajším. Milovať život po taliansky, to znamená byť štedrý k sebe i k ostatným a nebáť sa krásy, či výnimočnosti. Preto milujte naplno práve na deň oslavy života a materinskej lásky, na Deň matiek a obklopte najdôležitejšiu ženu vášho života luxusom a krásou ako kráľovnú. Veď najkrajším poďakovaním je výnimočná pozornosť a bezmedzná láska. Krásny Deň matiek všetkým mamám praje Oriflame!

Sme presvedčení, že umenie prežiť život naplno už dávno objavili starí Taliani. Ich láska k životu spočíva práve v drobných, luxusných detailoch, ktoré si doprajú. Práve unikátne a elegantné maličkosti potešia srdce a urobia život krajším. Milovať život po taliansky, to znamená byť štedrý k sebe i k ostatným a nebáť sa krásy, či výnimočnosti. Preto milujte naplno práve na deň oslavy života a materinskej lásky, na Deň matiek a obklopte najdôležitejšiu ženu vášho života luxusom a krásou ako kráľovnú. Veď najkrajším poďakovaním je výnimočná pozornosť a bezmedzná láska. Krásny Deň matiek všetkým mamám praje Oriflame!

Oriflame make-up - www.modernysvet.skKrása po taliansky

Dlhotrvajúci krycí krém s minerálmi Giordani Gold je so sopečnými minerálmi, získanými priamo zo sopky Etna pre každodennú ochranu vašej pleti silou SPF 15. Vzácne revitalizačné minerály pokožku optimálne hydratujú, rozžiarujú a omladzujú. Výnimočné krycie vlastnosti pre bezchybné trvácne krytie a rovnomerný tón pleti objavíte v piatich prirodzených odtieňoch.

Dlhotrvajúci krycí krém Giordani Gold s minerálmi, kódy 31802-06, cena 8,99 €, str. 5

Vedeli ste, že… nad starobylou a okúzľujúcou Sicíliou sa vypína prastará Etna, jedna z najaktívnejších sopiek na svete. Krásne Rimanky už celé stáročia poznajú tajomstvo liečivej sopečnej hliny, ktorá uzdravuje pleť. Vedci Oriflame sa inšpirovali silou sopky a využili vlastnosti vulkanických minerálov z Etny na vytvorenie nového krycieho krému.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.