Pripravte sa na leto novými plavkami – súťaž

Pred nami je leto, čas dovoleniek, detských prázdnin a relaxu. Začíname detoxikačné kúry, zapĺňame fitnescentrá a snažíme sa vylepšiť svoju postavu, aby sme v plavkách vyzerali čo najlepšie.

Výnimočnú zbierku plaviek pre akúkoľvek postavu ponúka vo svojich predajniach značka Gatta. Modely odrážajú najhorúcejšie trendy sezóny a zároveň zdôrazňujú ženskú siluetu či skrývajú jej nedostatky . Medzi vzormi nechýbajú kvetinové motívy, námornícky štýl, športové vzory, ale aj klasické čierne. Plavky Gatta odkazujú na štýl 40. a 50. rokov, sú ženské a sexy. Medzi plavkami nájdete aj modely s prepracovanými výrezmi, ktoré zoštíhlujú a opticky zúžia ženský pás.

Gatta dvojdielne plavky - www.modernysvet.skPred nami je leto, čas dovoleniek, detských prázdnin a relaxu. Začíname detoxikačné kúry, zapĺňame fitnescentrá a snažíme sa vylepšiť svoju postavu, aby sme v plavkách vyzerali čo najlepšie.

Gatta plavky novinka - www.modernysvet.skVýnimočnú zbierku plaviek pre akúkoľvek postavu ponúka vo svojich predajniach značka Gatta. Modely odrážajú najhorúcejšie trendy sezóny a zároveň zdôrazňujú ženskú siluetu či skrývajú jej nedostatky.  Medzi vzormi nechýbajú kvetinové motívy, námornícky štýl, športové vzory, ale aj klasické čierne. Plavky Gatta odkazujú na štýl 40. a 50. rokov, sú ženské a sexy. Medzi plavkami nájdete aj modely s prepracovanými výrezmi, ktoré zoštíhlujú a opticky zúžia ženský pás.

Najnovšia kolekcia plaviek Gatta je naozaj rôznorodá a umožní každej žene vybrať si ten správny model. Niektoré modely zvýraznia prednosti ženského tela, niektoré naopak zamaskujú to, čo by sme chceli skryť. Plavky sú ušité z vysokokvalitných materiálov. Dobre priliehajú k telu, sú rýchloschnúce a nedráždia pokožku.

Dvojdielne, alebo jednodielne?

Konkurenciou tradičných dvojdielnych plaviek sa čoraz častejšie stávajú jednodielne plavky. Tie pomáhajú skryť určité nedostatky ženskej postavy, alebo chrániť niektoré časti tela napríklad u tehotných žien. Často sú veľmi dômyselne navrhnuté tak, aby pás vyzeral užší, nadvihnú zadok, alebo sú lepšou podporou pre veľké prsia.

Gatta plavky - www.modernysvet.skŠpeciálna akcia

Pri kúpe dámskych plaviek dostanete v predajniach Gatta plážovú tašku len za 7,99 Eur

Viac info na všetky informácie o novinkách a rôznych akciách nájdete na facebookovej adrese www.facebook.com/GattaSlovensko

Súťaž! Milé dámy, Gatta a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž o poukážky, piati z vás ich môžu vyhrať. Súťažná otázka: Ako by ste charakterizovali najnovšiu kolekciu plaviek Gatta? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 20. mája.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.