Radi grilujete? Na trhu je údený pološtiepok!

Slovenská značka Liptov prináša na trh údený pološtiepok pripravený špeciálne na grilovanie. Parený syr vyrobený z horského mlieka je údený na pravom bukovom dreve, čo dodáva pološtiepku lahodnú chuť a pri grilovaní príjemne pevnú konzistenciu. Slovenský pološtiepok možno grilovať celoročne, a to na rôznych druhoch grilu, či dokonca aj na panvici v interiéri. K syrom je zadarmo pribalená brusnicová alebo slivková omáčka, a tak o dokonalú harmóniu chuti je postarané už samotným výrobcom, značkou Liptov.

Grilujeme syry - www.modernysvet.skSlovenská značka Liptov prináša na trh údený pološtiepok pripravený špeciálne na grilovanie. Parený syr vyrobený z horského mlieka je údený na pravom bukovom dreve, čo dodáva pološtiepku lahodnú chuť a pri grilovaní príjemne pevnú konzistenciu. Slovenský pološtiepok možno grilovať celoročne, a to na rôznych druhoch grilu, či dokonca aj na panvici v interiéri. K  syrom je zadarmo pribalená brusnicová alebo slivková omáčka, a tak o dokonalú harmóniu chuti je postarané už samotným výrobcom, značkou Liptov.

Liptov - Pološtiepok na gril - www.modernysvet.skPološtiepok na gril - www.modernysvet.skPrvú slovenskú grilovačku zažijete len s Liptov Pološtiepkom na gril, špeciálne pripraveným na gril, ktorý prináša značka Liptov s cieľom ponúknuť spotrebiteľovi kvalitný nemäsový výrobok na záhradné oslavy, grilovanie s priateľmi či rodinou, alebo na vychutnanie si grilovanej špeciality v pokoji domova. V balení sa nachádzajú 4 kusy pološtiepku (4×60 g) spolu s omáčkou (50 g). Na výber sú dva druhy balenia, a to buď so slivkovou alebo brusnicovou omáčkou. Omáčky sa ku grilovanému teplému syru podávajú studené, aby vytvorili pre spotrebiteľa dokonalý pôžitok.

„Popularita grilovania neustále narastá. Vychutnávať si blízkosť priateľov, rodiny v prírode, spolu s prípravou občerstvenia, sa stáva rituálom, pri ktorom radi relaxujeme, čerpáme energiu. Na trhu je dostatok mäsových výrobkov určených na grilovanie, ale stále viac ľudí vyhľadáva nemäsové alternatívy, slovenské syry špeciálne pripravené na gril.“ Vysvetľuje dôvod vzniku Pološtiepku na gril Valéria Mihališinova, senior brand manager Liptov a dodáva: „Receptúra Pološtiepka na gril je postavená na dlhoročných skúsenostiach výroby parených syrov Liptov (parenice, korbáčiky, oštiepky), ktorú sme údili na pravom bukovom dreve a špeciálne pripravili na použitie na gril. Zloženie syru je čisté, bez akýchkoľvek aditív, nájdete v ňom len kvalitné horské mlieko a soľ. Verím, že Liptov Pološtiepok na gril nebude tento rok chýbať na žiadnej slovenskej grilovačke.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.