SILVIAN HEACH, symbol netradičnej módy, už aj na Slovensku

Silvian Heach v Auparku - www.modernysvet.skTalianskej módna značka SILVIAN HEACH sa vyznačuje extrémnou pozornosťou na detaily s vysokým štylistickým obsahom, emóciami a kozmopolitnou inšpiráciou. Každý kúsok odevu rozpráva mnoho rôznych príbehov zo ženského univerza a odhaľuje eleganciu, šarm a odhodlanie. Táto mladá značka od svojho založenia v roku 2002 každým dňom smeruje k brilantným úspechom, stáva sa akýmsi symbolom netradičnej módy. Kolekcie sú venované náročnejším a rafinovaným ženám v každom veku, ktoré majú svoj názor a predstavy, túžia si vytvoriť svoj vlastný štýl. Ženám, ktoré sú nezávislé, ambiciózne, zvodné, a zároveň krehké, pretože ženské duše obsahujú veľa rôznych a protichodných emócií: rovnako ako kvalitné oblečenie, obuv a doplnky SILVIAN HEACH.

Značka vznikla v roku 2002 ako dôsledok jasnej a ambicióznej myšlienky zdieľanej v súčinnosti jej zakladateľmi, je distribuovaná vo viac ako 40 krajinách sveta. Expanzia značky na americký trh je mediálne avizovaná v tomto roku, a to so štyrmi showroomami v New Yorku, Los Angeles, Chicagu a v Atlante.

Na Slovensku si túto módnu značku môžete kúpiť v Auparku, v Bratislave.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.