Vôňa kokosu vo vlasoch

GOSH_Hair_Care_Coconut_Oil_PR_zlozka.inddCOCONUT OIL SHAMPOO
Vlasový šampón s kokosovým olejom

PRE VŠETKY TYPY VLASOV

COCONUT OIL Shampoo jemne čistí všetky typy vlasov. Zmes prírodného kokosového oleja, keratínového a pšeničného proteínu spolu s provitamínom B5 regeneruje rozdvojené končeky vlasov, revitalizuje, vyživuje a hydratuje vlasy aj pokožku. Pôsobí priaznivo aj pri každodennom použití.

Po aplikácii sú vlasy nádherne hladké, lesklé a s jemnou vôňou kokosu. Malé množstvo šampónu naneste na mokré vlasy a zľahka vmasírujte do pokožky a vlasov. Dôkladne opláchnite vodou. V prípade potreby postup zopakujte.

COCONUT OIL CONDITIONER
Vlasový kondicionér s kokosovým olejom

PRE VŠETKY TYPY VLASOV

COCONUT OIL Conditioner je luxusný kondicionér obohatený o prírodný kokosový olej, keratínový proteín, provitamín B5 a olej z maslovníka. Vlasy vyživuje, hydratuje a posilňuje, zanecháva ich vláčne, lesklé a príjemne navoňané jemnou vôňou kokosu. Naneste na zmyté, uterákom presušené vlasy. Malé množstvo prípravku vmasírujte do pokožky hlavy a vlasov. Nechajte 5 minút pôsobiť a následne dôkladne opláchnite.

COCONUT OIL CREAM MASK
Vlasová maska s kokosovým olejom

PRE VŠETKY TYPY VLASOV

COCONUT OIL Cream Mask je luxusná vlasová maska bohatá na prírodný kokosový olej, keratínový proteín, provitamín B5 a olej z maslovníka. Dodáva hebkosť a hydratáciu aj vysušeným, lámavým a poškodeným vlasom. Má viditeľný ošetrujúci účinok na vlasy – od korienkov po končeky. Naneste na zmyté, uterákom presušené vlasy. Malé množstvo prípravku vmasírujte do vlasov. Nechajte 5-7 minút pôsobiť a následne dôkladne opláchnite.

COCONUT OIL MOISTURIZING HAIR OIL
Hydratačný vlasový olej s kokosovým olejom

PRE VŠETKY TYPY VLASOV

COCONUT OIL Moisturizing Hair Oil je ľahký a nemastný olej obohatený o vysoký podiel prírodného kokosového oleja a oleja z katranu etiópskeho, ľahko sa vstrebávajúcej zložky, ktorá dokáže viditeľne povzbudiť aj tie najsuchšie vlasy. Len pár kvapiek oleja vám pomôže k skroteniu elektrizujúcich a nepoddajných vlasov, ako aj k regenerácii a zvláčneniu suchých vlasov a rozdvojených končekov. Malé množstvo oleja si naneste do dlaní, v dlaniach rozpracujte a aplikujte na navlhčené vlasy. Vlasy upravte ako zvyčajne. Pre najlepšie výsledky vlasy vyfénujte.

V predaji od júna 2015.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.