Pochlap sa! je názov novej kampane na zvýšenie povedomia o správnej hladine testosterónu

Súčasťou tejto online kampane je jednoduchý test na internete, ktorý nájdete na stánke www.pochlapsa.sk. A keďže „za všetko môže“ nízka hladina testosterónu, muži, ak úprimne odpovedia na sériu otázok z bežného života, na výsledku – percentách – zistia ako na tom sú. Stránka „pochlapsa.sk“ im aj zároveň ponúka bližšie informácie o prejavoch (syndróme) nízkej hladine testosterónu, o spôsobe liečby a informatívny prehľad o lekároch-špecialistoch v ich lokalite.

Pochlap sa!Čas nezastavíme a jeho hlavným prejavom na našom živote je starnutie. Patria k nemu rôzne prejavy telesné, ako aj duševné. Kto z nás by nechcel ostať večne mladý…. Starnutie žien a mužov sa na prvý pohľad veľmi líši. Zatiaľ čo ženy o jeho prejavoch často rozprávajú a dávajú najavo svoje pocity, muži sa väčšinou tvária, ako by sa ich vek ani netýkal. Veď ako vieme, vek im na šarme len pridáva!

Pravda je však iná. Prejavy telesného starnutia, ktorého hlavnou súčasťou je pokles hladiny hormónov, sú veľmi podobné u oboch pohlaví. Jeho rozdiel však ostáva práve v prijímaní jeho zmien a v riešení problémov, ktoré so sebou prináša.

Ak ženy o klimaktériu a následnej menopauze bežne hovoria – aj samy medzi sebou, starnúci muži sú úplne iní. Cítia, tušia alebo vedia, že problém majú, ale riešia ho tak, že ho NERIEŠIA, nehovoria o ňom s nikým a dokonca si ho nechcú priznať ani sami sebe.

Cieľom kampane Pochlap sa! je ZAUJAŤ mužov, definovať problém a vysvetliť im, že pokles hormonálnej aktivity je prirodzený a postupný proces, ktorý má individuálny priebeh. Čím skôr si muži problém uvedomia a priznajú, tým skôr sa dá úspešne riešiť – CHLAPSKY.

Súčasťou tejto online kampane je jednoduchý test na internete, ktorý nájdete na stánke www.pochlapsa.sk. A keďže „za všetko môže“ nízka hladina testosterónu, muži, ak úprimne odpovedia na sériu otázok z bežného života, na výsledku – percentách – zistia ako na tom sú. Stránka „pochlapsa.sk“ im aj zároveň ponúka bližšie informácie o prejavoch (syndróme) nízkej hladine testosterónu, o spôsobe liečby a informatívny prehľad o lekároch-špecialistoch v ich lokalite. Cieľom stránky je štatisticky vyhodnotiť odpovede mužov na otázky a zverejniť výsledky. Tie môžu byť rovnako zaujímavé ako aj samotné otázky v internetovom teste.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.