Vstúpte do novej sezóny štýlovo s novinkami dekoratívnej kozmetiky od AVONu!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novinky dekoratívnej kozmetiky, s ktorými sa pripravíte na novú sezónu. Užívajte si zvodne plné pery vďaka 3D efektu, ktorý dosiahnete s novým rúžom a novou edíciou lesku na pery.

Kampaň 12/2015 (predajné obdobie august/september 2015)

Rúž pre plné pery s 3D efektom

Ruz pre plne pery s 3D efektom model - www.modernysvet.skSpoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novinky dekoratívnej kozmetiky, s ktorými sa pripravíte na novú sezónu. Užívajte si zvodne plné pery vďaka 3D efektu, ktorý dosiahnete s novým rúžom a novou edíciou lesku na pery.

Ruz pre plne pery s 3D efektom - www.modernysvet.skKampaň 12/2015 (predajné obdobie august/september 2015)

Rúž pre plné pery s 3D efektom

Objem: 3,6 g

Bežná cena: 6,90 €

Nový rúž s 3D efektom pôsobí na vaše pery v troch krokoch:

  1. vypĺňa,
  2. vyhladzuje,
  3. spevňuje.

Kolagén zvyšuje mikrocirkuláciu pre objemnejší a plnší tvar pier. Retinol vypĺňa línie pier pre mladistvo hladký vzhľad. Kofeín, granátové jablko a jojobový olej spevňujú pery a zlepšujú ich pružnosť a hydratáciu. Rúž má krémové zloženie so stredne silným krytím. Vytvára na perách saténový efekt a zároveň ich chráni vďaka OF15. V ponuke je v 15 trendových odtieňoch.

Nový rúž odporúča aj Pavel Bauer, oficiálny vizážista AVON. „Kto by netúžil po plných a zamatovo hebkých perách. Nový rúž s 3D efektom to dokáže. Dodá vašim perám pocit pevnosti, plnosti a krémovo hodvábny lesk.“

Lesk pre plne pery s 3D efektom - www.modernysvet.skLesk pre plné pery s 3D efektom

Objem: 7 ml

Bežná cena: 7,50 €

Nová edícia lesku na pery s 3D efektom a chladivým účinkom vám zaručí sexy plné a lesklé pery. S novým leskom vaše pery okamžite vyzerajú plnšie, získajú zvodne lesklý vzhľad a zároveň sú hydratované vďaka vitamínom A, C a E. Lesk je v ponuke v 5 trblietavých odtieňoch. Vizážista Pavel Bauer radí: „Lesk môžete naniesť samostatne alebo v kombinácii s rúžom. Lesky pre plné pery s 3D efektom vytvárajú transparentný až kryštalický vzhľad.“

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.