Vychutnajte si leto naplno s Fatrou!

Obdobie letných dovoleniek je aj obdobím objavovania nových miest, dobrodružstiev, ale aj chutí a gurmánskych zážitkov. Exotické jedlá, morské plody, či netradičné pochúťky však môžu mať na náš žalúdok neblahý účinok.

Ak vám na dovolenke, či počas leta príde ťažko od žalúdka, určite by ste mali siahnuť po minerálnej vode Fatra. Jej zásaditý charakter a ideálny pomer minerálov rýchlo zmierni problémy s trávením, upokojí žalúdok, či zmierni pocit pálenia záhy.

FatraObdobie letných dovoleniek je aj obdobím objavovania nových miest, dobrodružstiev, ale aj chutí a gurmánskych zážitkov. Exotické jedlá, morské plody, či netradičné pochúťky však môžu mať na náš žalúdok neblahý účinok.

Ak vám na dovolenke, či počas leta príde ťažko od žalúdka, určite by ste mali siahnuť po minerálnej vode Fatra. Jej zásaditý charakter a ideálny pomer minerálov rýchlo zmierni problémy s trávením, upokojí žalúdok, či zmierni pocit pálenia záhy. „Fatra je bohatým zdrojom minerálnych látok: sodíka, draslíka, horčíka, vápnika, či železa a svojim jedinečným zložením prispieva k eliminácii žalúdočných problémov.“ Uviedla nutričná poradkyňa Ľubica Trnková.

Pri väčších problémoch siahnite po Fatre Extra

Fatra Extra obsahuje trikrát vyšší počet minerálov ako Fatra a je účinným prírodným liekom v boji proti žalúdočným problémom. Tie môže spôsobiť napríklad aj dovolenkové prejedanie sa a experimentovanie s jedlom. Ak sa chcete vyhnúť žalúdočným nepríjemnostiam, či posilniť žalúdočnú mikroflóru, vyskúšajte „Fatrovú kúru“. Už jedna fľaša Fatry Extra denne, dávkovaná priebežne počas celého dňa, po dobu troch týždňov, vás zbaví zdravotných problémov a prinavráti pocit pohody a spokojnosti.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.