Jimmy Choo ILLICIT – inštinktívne zvodná vôňa

Jimmy Choo ILLICIT

Evokujúc trúfalosť a tajomnosť, nová dámska vôňa ILLICIT prebúdza zmysly a oslovuje každú ženu, ktorá túži žiť naplno a vychutnáva si radosť zo zážitkov, ktoré balansujú na hrane riskantnosti. Prebúdzajúc provokačnú náturu, ktorá drieme pod povrchom, svojím názvom symbolizuje sebavedomú ženu zodpovednú za vlastný osud, ktorá sa nebojí zmien. Vzrušujúca, zvodná, riskujúca, vždy v popredí. V reklamnej kampani túto ženu Jimmy Choo stelesňuje speváčka, modelka a herečka Sky Ferreira.

Jimmy_Choo_Illicit_PR_zlozka.inddJimmy Choo ILLICIT

Evokujúc trúfalosť a tajomnosť, nová dámska vôňa ILLICIT prebúdza zmysly a oslovuje každú ženu, ktorá túži žiť naplno a vychutnáva si radosť zo zážitkov, ktoré balansujú na hrane riskantnosti. Prebúdzajúc provokačnú náturu, ktorá drieme pod povrchom, svojím názvom symbolizuje sebavedomú ženu zodpovednú za vlastný osud, ktorá sa nebojí zmien. Vzrušujúca, zvodná, riskujúca, vždy v popredí. V reklamnej kampani túto ženu Jimmy Choo stelesňuje speváčka, modelka a herečka Sky Ferreira.

Príbeh

Predstavujeme novú vôňu v portfóliu Jimmy Choo. ILLICIT označuje to, čím sa každé dievča túži stať. Príťažlivá a fascinujúca, ILLICIT je priam inštinktívne zvodná vôňa. Nehanebne si prispôsobuje pravidlá, bez toho, aby ich porušovala, tancuje až do svitania, je srdcom aj dušou každej oslavy a žije vždy pre daný okamih.

„ILLICIT znázorňuje zvodný charakter ženy Jimmy Choo. Táto žena je očarujúca, hypnotická a užíva si život naplno. Svojou neviazanosťou a chuťou baviť sa Sky Ferreira perfektne zosobňuje tieto vlastnosti.” Sandra Choi, kreatívna riaditeľka značky Jimmy Choo.

Živá a provokačná, so skrytými náznakmi sladkosti, ILLICIT je hypnotická a prirodzene ženská. Je ako zahryznutie sa do zakázaného ovocia, vábivý zlatý elixír vyžarujúci sebavedomý a zvodný charakter. Priťahuje pohľady a pozornosť, pohráva sa so zmyslami, provokuje ich a dráždi hravou zvodnosťou. Zabudnite na nenápadnosť, ILLICIT stojí uprostred diania a spôsobuje zrýchlenie pulzu.

Vôňa

Celkovo unikátny voňavý zážitok, v ktorom príjemný zázvor flirtuje s koketnou ružou a sofistikovaným jazmínom, v závere dopĺňa odolný a gurmánsky medovo-ambrový akord. Poprepletaný vláknami santalu pre vyváženie sladkého dojmu, zahaľuje nositeľku do zmyselného pôžitku.

Parfumérka Anne Flipo túžila vyvinúť unikátny akord, ktorý by prenikol pokožkou pri prvom streknutí vône. „Predstavovala som si nezvyčajnú, a pritom výraznú vôňu s lákavým podpisom. Preto som sa rozhodla uložiť šumivý úvod a kvetinové srdce na unikátnu, medovo-ambrovú štruktúru. Postavená na zmyselných a návykových tónoch, vôňa pôsobí žiarivo a nadčasovo elegantne.“

Prirodzene splynie s pokožkou a zahalí ju závojom tajomna. Moderná, kvetinovo-orientálna vôňa svojou provokáciou perfektne pristane ku koži, a svojou eleganciou k hodvábu. Naozaj božská. Naozaj ILLICIT.

Pyramída tónov

Hlava: zázvor a trpký pomaranč

Srdce: ruža a jazmín Sambac

Základ: medovo-ambrový akord a santal

Flakón

Výrazný, mnohotvárny a spletitý, flakón ILLICIT odzrkadľuje tvar krištáľového pohára v štýle art deco. Vystúpené motívy nitov v spodnej časti, luxusne zlaté odlesky vychádzajúce zvnútra flakónu, pútavý strieborný uzáver v tvare kocky. Atraktívny a moderný dizajn je vskutku ozdobou kozmetického stolíka.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.