DERMACOL TIME COAT vracia čas!

Vrásky sú prirodzeným prejavom pleti v súvislosti s pribúdajúcim vekom. K ich vzniku dochádza v dôsledku starnutia pokožky, ktorá stráca pevnosť a pružnosť. Otočme chod ručičiek biologických hodín a vráťme čas pleťových buniek o 15 rokov späť! Vývojové laboratóriá Dermacol prinášajú nový rad starostlivosti o pleť proti vráskam s intenzívne zdokonaľujúcim a omladzujúcim účinkom a rozjasňujúcimi optickými pigmentmi. Už za 14 dní pocítite rozdiel a ostatní ho uvidia.

DERMACOL TIME COAT Iva Kubelková - www.modernysvet.skVrásky sú prirodzeným prejavom pleti v súvislosti s pribúdajúcim vekom. K ich vzniku dochádza v dôsledku starnutia pokožky, ktorá stráca pevnosť a pružnosť. Otočme chod ručičiek biologických hodín a vráťme čas pleťových buniek o 15 rokov späť! Vývojové laboratóriá Dermacol prinášajú nový rad starostlivosti o pleť proti vráskam s intenzívne zdokonaľujúcim a omladzujúcim účinkom a rozjasňujúcimi optickými pigmentmi. Už za 14 dní pocítite rozdiel a ostatní ho uvidia.

SKUTOČNÝ ARCHITEKT PLETI

Jedinečná kombinácia účinných látok Time CodeTM, RonaFlair® Flawless a sférickej kyseliny hyalurónovej spomaľuje proces starnutia pleti, vypína ju, zvyšuje jej pružnosť a pevnosť, zabraňuje tvorbe nových vrások, okamžite ju zdokonalí a rozjasní. Navracia pleti mladistvý vzhľad už za 14 dní. Pretože starnutie pleti je spôsobené takmer výlučne stresom, bola vyvinutá účinná látka pôsobiaca proti zápalu a stresu. Látka Time CodeTM sa prirodzene vyskytuje v pokožke a v mozgu. V odporúčanom dávkovaní Time CodeTM odporuje zákonom gravitácie, vytvára kolagénovú sieť a bunky väzivového tkaniva sú za prítomnosti látky Time CodeTM o 15 rokov mladšie. Dokonalý vzhľad za veľmi krátky čas!

TIME COAT_kompozicia - www.modernysvet.skTime CodeTM

o 39 % znižuje starnutie spôsobené zápalovými procesmi v pokožke

o 100 % znižuje aktivitu enzýmu, ktorý spôsobuje poškodenie kolagénu

o 21 % zvyšuje tvorbu proteínov, ktoré spevňujú pleť

o 18 % zlepšuje stav drobných ciev v pokožke

Látka RonaFlair® Flawless obsiahnutá v dennom a nočnom kréme TIME COAT, ktorá bola vyvinutá  s ohľadom na nároky dnešnej doby, odstraňuje vrásky a nedokonalosti. Okamžite ich vyhladí a dodá pleti komfort počas celého dňa.

Sférická kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou pleti. V pokožke rýchlo viaže vodu a rozpína sa, vypĺňa tak priestor a zabraňuje strate vody z pleti. Je efektívnou a bezpečnou alternatívou hyalurónových injekcií.

Silný antioxidant KOENZÝM Q10 obsiahnutý v očnom kréme zamedzuje vzniku voľných radikálov a chráni pred poškodením pleti UV žiarením, preniká do hlbších vrstiev pleti, kde neutralizuje voľné radikály, stimuluje tvorbu kolagénu a zamedzuje vzniku vrások a predčasnému starnutiu pokožky.

Ďalšími látkami sú STIMUTEX a KALPARIANE®. STIMUTEX je špeciálna kombinácia vosku jačmeňa siateho, arganového oleja a bambuckého masla. Posilňuje bariérovú funkciu kože, chráni pred dehydratáciou a zmierňuje symptómy veľmi suchej a podráždenej pleti. Extrakt z hnedej morskej riasy KALPARIANE® chráni pokožku proti voľným radikálom a predčasnému starnutiu. Pôsobí preventívne proti jej ochabovaniu.

TIME COAT INTENSE PERFECTOR DAY CREAM

Intenzívne zdokonaľujúci denný krém SPF 20

50 ml / 14,19 eur

Použitie: Naneste ráno na dokonale očistenú pleť. Aplikujte krúživými pohybmi smerom od vnútornej k vonkajšej časti tváre.

TIME COAT INTENSE PERFECTOR NIGHT CREAM

Intenzívne zdokonaľujúci nočný krém

50 ml / 14,19 eur

Použitie: Naneste večer na dokonale očistenú pleť. Aplikujte krúživými pohybmi smerom od vnútornej k vonkajšej časti tváre.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.