Predstavujeme tri nové farebné verzie tenisiek PUMA Creeper

PUMA_BY_RIHANNA_Creeper_Rihanna_&_Travis_Scott - www.modernysvet.skV spolupráci s Rihannou spoločnosť PUMA predstavuje tri nové farebné verzie tenisiek PUMA Creeper. Model PUMA Creeper vznikol pod značkou Fenty a pod vedením Rihanny, kreatívnej riaditeľky a ambasádorky značky PUMA. Creeper kombinuje ikonické tenisky PUMA Suede s ľahko punkovými a rebelskými prvkami.

PUMA_BY_RIHANNA_Creeper_1 - www.modernysvet.skS uvedením PUMA Creeper pomohol Rihanne jej kamarát Travi$ Scott, muzikant a hudobný producent. Scott je tiež súčasťou vôbec prvej kampane PUMA BY RIHANNA, ktorú Rihanna sama režírovala.

„Som nadšená, že môžem svetu konečne predstaviť PUMA Creeper,“ hovorí Rihanna. „Partnerstvo so značkou PUMA mi dáva príležitosť tvoriť unikátne a netradičné kúsky. Klasické modely od PUMY som obohatila o vlastné nápady. Výsledkom je PUMA Creeper. To, že sa ku mne pridal Travi$ Scott a pomohol mi s mojou prvou kolekciou, je jednoducho báječné“ – dodáva Rihanna.

PUMA Creeper pretvára klasické tenisky PUMA Suede, ktoré Rihanna oživila o zvýšenú podrážku („creeper“), paletu nových farieb a kombináciu rôznych materiálov. Topánky sú v limitovanej edícii dostupné na PUMA .com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.