Reštartujte svoju mladosť s Orlane!

Orlane - www.modernysvet.skSérum B21 Extraordinaire pre reštart mladosti Orlane viditeľne redukuje všetky prejavy starnutia: vrásky, linky, ochabnutosť, starecké škvrny, zafarbenie, nedostatok jasu … Resetuje bunky, a tým eliminuje hlavné poruchy zlého fungovania, ktoré sú ako hrdza na kovu. Obnovuje energiu buniek a mechanizmus ich mladosti. Zvyšuje hustotu pleti. Možno použiť ako preventívnu kúru v každom veku a pre každý typ pleti. Podporuje účinnosť ďalších ošetrujúcich produktov. Má zamatovú textúru, jemnú ako krém, účinnú ako sérum a ľahkú ako fluidum.

Hlavné aktívne látky: Youth Reset® komplex pôsobí v synergii na hlavné prejavy starnutia. Umožňuje pleti, aby sa sama dokázala napraviť, a dáva bunkám viac času na regeneráciu, čím im zaisťuje dlhý život. Posúva bunkové hodiny späť. 21 aminokyselín z kmeňových buniek svetlého irisu pomáha obnoviť hustotu, zjemniť a ozdraviť pleť. Navracia mladistvý vzhľad.

Použitie: aplikuje sa ako kúra, a to vždy buď samostatne alebo pod sérum a/alebo krém. Je možné ho aplikovať aj v blízkosti očného okolia a vyhladzovať tak vejárovité vrásky okolo očí.

Všetky výrobky kozmetiky Orlane dnes obsahujú preslávený patentovaný rastlinný komplex Orlane B21 Bio-Energic, ktorý regeneruje, stimuluje bunkovú energiu, spevňuje a hydratuje. Podstatou tejto kozmetiky je dodať pleti energiu, ktorú potrebuje na zabezpečenie svojich prirodzených funkcií. Tento rastlinný komplex dodáva bunkám pleti všetko, čo potrebujú, aby mohli fungovať ako bunky mladej pleti.

Orlane je priekopníkom v starostlivosti proti starnutiu. Pri výrobe sa vždy inšpiruje lekárskymi objavy a používa najnovšie technológie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.