Slovenské výrobky v McDonald´s

Vedeli ste, že obľúbená zmrzlina je pripravovaná zo slovenského mlieka a ovocie či zeleninu dodáva tiež slovenská spoločnosť? Apropo, ochutnali ste už novinku Maestro Oštiepok?

McDonald´s určuje trendy v kvalite

„O úspechu firmy rozhoduje najskôr kvalita a hneď za ňou férový prístup k zákazníkovi,“ myslí si Tomasz Rogacz. Poukazuje pritom na myšlienku, na ktorej bol pojem McDonald´s postavený – ponúknuť zákazníkovi občerstvenie v najvyššej kvalite a zároveň v krátkom čase. Využíva pritom najmä lokálne zdroje, čím podporuje rozvoj trhu a podnikania v regióne. „Aby sme dosiahli požadovanú kvalitu, musíme nájsť obchodného partnera, ktorý je schopný splniť naše náročné kritéria a môžeme sa naňho spoľahnúť. O to viac nás teší, že takýchto partnerov sme našli aj na Slovensku,“ tvrdí Tomasz Rogacz. Máloktorý zákazník tak vie, že zmrzlina či mliečny shake sú pripravené výhradne zo slovenského mlieka od dodávateľa Farma Majcichov. Ovocie a zeleninu pre McDonald´s ošetrujú v slovenskej spoločnosti SLOVATYS, hlavnú surovinu – syr oštiepok v aktuálnej novinke Maestro Oštiepok dodáva slovenská spoločnosť Liptov z Liptovského Mikuláša.

Vedeli ste, že obľúbená zmrzlina je pripravovaná zo slovenského mlieka a ovocie či zeleninu dodáva tiež slovenská spoločnosť? Apropo, ochutnali ste už novinku Maestro Oštiepok?

McDonald´s určuje trendy v kvalite

„O úspechu firmy rozhoduje najskôr kvalita a hneď za ňou férový prístup k zákazníkovi,“ myslí si Tomasz Rogacz. Poukazuje pritom na myšlienku, na ktorej bol pojem McDonald´s postavený – ponúknuť zákazníkovi občerstvenie v najvyššej kvalite a zároveň v krátkom čase. Využíva pritom najmä lokálne zdroje, čím podporuje rozvoj trhu a podnikania v regióne. „Aby sme dosiahli požadovanú kvalitu, musíme nájsť obchodného partnera, ktorý je schopný splniť naše náročné kritéria a môžeme sa naňho spoľahnúť. O to viac nás teší, že takýchto partnerov sme našli aj na Slovensku,“ tvrdí Tomasz Rogacz. Máloktorý zákazník tak vie, že zmrzlina či mliečny shake sú pripravené výhradne zo slovenského mlieka od dodávateľa Farma Majcichov. Ovocie a zeleninu pre McDonald´s ošetrujú v slovenskej spoločnosti SLOVATYS, hlavnú surovinu – syr oštiepok v aktuálnej novinke Maestro Oštiepok dodáva slovenská spoločnosť Liptov z Liptovského Mikuláša.  

McDonald´s je zodpovedný k ľuďom, komunite i k prírode

Oblasť udržateľnosti nevníma spoločnosť McDonald´s iba z pohľadu ekológie. Vyhľadáva ekonomické, etické a environmentálne rozmery podnikania. McDonald´s vždy určoval trendy, či už išlo o triedenie odpadu, alebo prácu s dodávateľmi. A to isté platí aj dnes. „Reštaurácie McDonald´s sú až na samom konci reťazca, preto určujeme nekompromisné pravidlá dodávateľom, aby dopad nášho podnikania na životné prostredie bol čo najnižší. To je aj jeden z dôvodov, prečo sme si stanovili päť kľúčových oblastí udržateľnosti poľnohospodárskej výroby,“ vysvetľuje Tomasz Rogacz. Patria medzi ne produkcia hovädzieho mäsa a hydiny, kávy, palmového oleja a spotrebiteľských obalov. Podľa analýzy týchto oblastí sa spoločnosť McDonald´s zapája do mnohých projektov, ktoré minimalizujú dopady na prostredie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.