Gosh uvádza make-up bez vody

GOSH_#FOUNDATIONDROPS_008_HoneyMOJA TVÁR
MOJE IHRISKO

Odhaľte svoju tvár bez masky!

MOJA TVÁR, MOJE IHRISKO

MOJA TVÁR je môj príbeh

MOJE IHRISKO ŽIVOTA

V každom veku experimentujem, aby som našla samú seba

Všetkým vyjadrujem kto som, čím som & aká som

Je to na mne… a na vás.

Zanechajte dojem…!

Kampaň MOJA TVÁR, MOJE IHRISKO od GOSH Cosmetics predstavuje nový make-up #FOUNDATIONDROPS.

V kampani „Moja tvár, moje ihrisko“ GOSH Cosmetics predstavuje nový make-up s ultra ľahkou textúrou #FOUNDATIONDROPS v 5 odtieňoch. Vyjadrite sa s novým make-upom #FOUNDATIONDROPS. Má unikátnu, výnimočne ľahkú konzistenciu bez obsahu vody. Pre nový, nahý a prirodzene bezchybný vzhľad – bez efektu masky!

Len pár vzácnych kvapiek z luxusnej pipety poskytne pleti prirodzené a bezchybné stredné krytie. Hladko sa kĺže po pleti, či už si ho nanášate štetcom, alebo končekmi prstov.

Ženy odjakživa túžia po bezchybnej pleti – bez ohľadu na aktuálny trend intenzívneho krytia, alebo skôr prirodzeného vzhľadu, ako to bolo v prípade BB, CC a EE krémov. Do popredia sa dostali produkty, ktoré postavili most medzi pleťovou starostlivosťou a make-upom: takmer všetky v sebe zahŕňajú blahodarné zložky pre pleť. GOSH Cosmetics teraz prichádza s novou generáciou make-upu, zameranou ešte viac na prirodzený, nahý a bezchybný vzhľad spojený s pocitom ľahkosti. Pravdaže s doplnením účinných látok, akými sú argánový olej a zložka Antiderm poskytujúca pleti upokojenie, hydratáciu, ochranu aj protizápalový efekt.

Priehľadná pipeta uvoľňuje vzácny make-up po kvapkách a umožňuje jeho ľahké vstrebanie, v perfektnom súlade so súčasným trendom pocitu ľahkosti a dýchania pleti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.