Luxus v podobe noviniek dekoratívnej kozmetiky od AVONu! – súťaž

Kompaktný púder Luxe

Objem: 10 g

Bežná cena: 16,90 €

Púder obsahuje výťažok z bieleho zafíru, ktorý dodáva pleti hydratáciu a bezchybný vzhľad bez zaťaženia. Rovnomerne sa nanáša a dodáva líčeniu luxusne matný výsledný efekt. Jemné pigmenty eliminujú nedokonalosti pleti a vyrovnávajú jej štruktúru.

Rúž na pery Shine Brilliance

Milé dámy, prinášame vám skvelé tipy na darčeky, ale keď sa zapojíte do našej súťaže a usmeje sa na vás šťastie, tak tieto novinky môžete aj vyhrať.

AVON Kompaktny puder Luxe - www.modernysvet.skKompaktný púder Luxe

Objem: 10 g

Bežná cena: 16,90 €

Púder obsahuje výťažok z bieleho zafíru, ktorý dodáva pleti hydratáciu a bezchybný vzhľad bez zaťaženia. Rovnomerne sa nanáša a dodáva líčeniu luxusne matný výsledný efekt. Jemné pigmenty eliminujú nedokonalosti pleti a vyrovnávajú jej štruktúru.

AVON Ruz na pery Luxe Shine Brilliance - www.modernysvet.skRúž na pery Shine Brilliance

Objem: 1,8 g

Bežná cena: 8,50 €

Úžasný rúž s čiastočkami, ktoré odrážajú svetlo, v sebe spája efekt rúžu a lesku na pery. Rozmaznáva vaše zmysly svojou ľahkosťou a hebkosťou a poskytuje vašim perám očarujúci vzhľad.

Súťaž! AVON a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž. Súťažná otázka: Aký výťažok obsahuje kompaktný púder Luxe? Svoje odpovede posielajte do 6.decembra, traja z vás môžu vyhrať darček.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.