MOSCHINO FRESH v nezvyčajnom flakóne – súťaž

Moschino_Fresh_PR_zlozka.inddKonceptom tejto vône bolo prirovnať najvšednejší a najbežnejší zo všetkých produktov, čistiaci prípravok, s niečím naozaj cenným: s vôňou luxusnej značky.

Prevziať dizajn bežnej fľaše čistiaceho prípravku bez zvláštnej hodnoty a použiť ho ako inšpiráciu nádoby na niečo tak luxusné a Haute Couture. Vytvoriť jedinečné splynutie toho, čo je exkluzívne s absolútne bežným. Čo by mohlo byť viac Moschino ako toto?

Flakón a balenie

Veľmi nezvyčajný flakón, ironický a zábavný, ho robí prístupným pre každého. Táto vzácna vôňa je umiestnená do modernej elegantnej krabičky vyrobenej z kvalitných materiálov a ozdobenej zlatými detailmi ako odkaz rafinovanosti a luxusu. Krabička odhaľuje nečakaný flakón v dizajne čistiaceho prípravku navrhnutého v modernej interpretácii Moschino.

Vôňa

Prekvapivá a ironická kompozícia sa pohráva so sviežimi, radostnými akcentmi a dráždivou ženskosťou.

Príťažlivé vrchné tóny tvorí žiarivý akord mandarínky a bergamotu obohatený o intenzívny exotický charakter ylang-ylangu.

Šťavnatý dotyk malín vytvára pestrý a zábavný kontrast v kvetinovom srdci zostavenom z elegantného zamatového akordu bielej pivónie a osmantu. Základ podčiarkuje rafinovaný a moderný charakter vône zmyselnou stopou čistých drevín, bieleho pačuli a ambroxu.

Hlava: bergamot, mandarínka, ylang-ylang

Srdce: maliny, biela pivónia, osmant

Základ: céder, biele pačuli, ambrox

Rodina vôní: kvetinová, drevitá

 

Súťaž! FAnn a portál moderný svet pre vás pripravili vianočnú súťaž o tri vône. Súťažná otázka: Ako by ste charakterizovali túto vôňu? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 7.decembra.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.