Omladnite s rastlinkami

Moringa ilustračné foto - www.modernysvet.skKvalitné prípravky na dosiahnutie sviežej, jemnej a čistej pleti by mali byť 100% prírodné. Môžu obsahovať aj Zeatín a Salvestroly, zodpovedné za regeneráciu buniek, množstvo vitamínov, minerálov.

„Špeciálne rastlinky“ začínajú byť IN. Obsahujú dôležité látky a podporujú detoxikáciu ako sinica Anabaena flos-aqua a riasa Chlorella pyrenoidosa. Lepší „model“ rastlinky by mohol navyše podporovať výstavbu bunečnej štruktúry podobne ako sinica Spirulina. Univerzálnych rastliniek nie je veľa. Ale sú. Patrí medzi ne napríklad moringa. Ide o rastlinku pochádzajúcu z oblasti Himalájí. Najlepším druhom je Moringa Karibská (Moringa Caribbean).

Moringa Caribbean - www.modernysvet.skMoringa Karibská je prirodzeným zdrojom Zeatínu, čo tejto rastline dodáva bezkonkurenčný regeneračný a omladzujúci potenciál. Zeatín zároveň spomaľuje starnutie buniek, čo z neho robí najúčinnejší anti-aging produkt vôbec. Zohráva kľúčovú úlohu pri využití a vstrebávaní životne dôležitých látok, ako sú vitamíny, minerály a aminokyseliny. Tým zabezpečuje obnovu pleti. Zeatín vnáša životne dôležité látky presne tam, kam sú potrebné a pomáha im vniknúť do tela bunky. Patria k nim aj zložky tlmiace zápaly.

Moringa podporuje detoxikáciu a čistí organizmus, čím spolu s výživnými látkami obsahuje dva benefity v jednom. Detoxikuje telo človeka a súčasne podporuje jeho výstavbu. V tomto je moringa unikátna. Dokonale pôsobí proti vráskam, má pozitívne účinky pri nečistej pleti, kožných škvrnách a pokožke so sklonom k zápalom. Robí pleť mladšou, hladšou a jasnejšou, čím sa radí medzi top anti-aging prírodné prípravky. http://www.moringacaribbean.sk

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.