Spoločnosť Amway predstavuje nový produktový rad ARTISTRY HYDRA-V™

Kolekcia ARTISTRY Hydra-V ™ je určená pre hĺbkovú hydratáciu pleti žien všetkých vekových kategórií, jej vývoj bol inšpirovaný objavom oceneným Nobelovou cenou.

Voda je neodmysliteľnou súčasťou celého nášho organizmu, nie je to inak ani v prípade najväčšieho telesného orgánu – v koži. Aj ona, ak má dobre vyzerať a správne fungovať, potrebuje pravidelné zásobenie vodou. „Výskumy ukazujú, že pleť žien po dvadsiatom piatom roku veku, už začína trpieť nedostatkom vody.

Artistry Hydra V product shot - 3 moisturizers.  The full size image is available by clicking on the renditions icon under the asset thumbnail and downloading the file titled "FULL SIZE IMAGE"

Kolekcia ARTISTRY Hydra-V ™ je určená pre hĺbkovú hydratáciu pleti žien všetkých vekových kategórií, jej vývoj bol inšpirovaný objavom oceneným Nobelovou cenou.

Voda je neodmysliteľnou súčasťou celého nášho organizmu, nie je to inak ani v prípade najväčšieho telesného orgánu – v koži. Aj ona, ak má dobre vyzerať a správne fungovať, potrebuje pravidelné zásobenie vodou. „Výskumy ukazujú, že pleť žien po dvadsiatom piatom roku veku, už začína trpieť nedostatkom vody. A to bez ohľadu na množstvo prijatých tekutín v priebehu dňa a druhu pleti ženy. S pribúdajúcimi rokmi, sa samozrejme tento problém zvyšuje. „Ako výskumy ukazujú, najefektívnejším spôsobom hydratácie pleti, je hĺbková hydratácia,“ popisuje Ildiko Dikošová, generálna riaditeľka spoločnosti Amway Česká republika, s r.o.

Produktový rad ARTISTRY Hydra-V ™ využíva najnovšie skúsenosti v oblasti vedy a prináša produkty, ktoré zaistia prirodzený proces hĺbkovej hydratácie pokožky. „Kolekcia ARTISTRY Hydra-V ™ bola inšpirovaná objavom, ktorý získal Nobelovu cenu. Ide o objav akvaporinov, teda akýchsi kanálikov nachádzajúcich sa vnútri v bunkách. Tieto kanáliky umožňujú priestup vody cez bunečné membrány do hĺbky pokožky, čím sa podieľajú na celkovej regulácii hydratácie pleti,“ vysvetľuje Ildiko Dikošová.

Rad ARTISTRY Hydra-V ™ svojim zložením umožní pleti získanie potrebných živín a navyše jej dodá aj dôležité minerálne látky z ružovej himalájskej soli, ktoré sú tradične vyhľadávané pre svoje liečebné a nutričné vlastnosti.

Rad ARTISTRY Hydra-V ™ ponúka celkom sedem produktov určených pre všetky typy pleti.

Osviežujúci penový čistiaci prípravok

Osviežujúce pleťové tonikum

Výživové pleťové koncentrované sérum

Osviežujúci gél-krém na oči

Osviežujúci gél (pre zmiešanú až mastnú pleť)

Vyživujúci gél-krém (pre všetky typy pleti)

Obnovujúci hydratačný krém (pre normálnu až suchú pleť)

Vedeli ste, že:

  • Pokožka žien starších ako dvadsať päť rokov trpí dehydratáciou.
  • Dehydratácia pleti sa prejavuje svrbením, olupovaním, bodaním a nepríjemným pocitom suchej a napnutej kože.
  • Hĺbkovou dehydratáciou pleti trpia aj ženy, ktoré dbajú na pravidelný pitný režim.
  • Kolekcia ARTISTRY HYDRA-V je inšpirovaná objavom akvaporinov, za ktorý v roku 2003 získal americký chemik Peter Agre Nobelovu cenu za chémiu.
  • Tento objav umožňuje zvýšenie o 270 percent obsahu vody v pokožke a zaisťuje hydratáciu počas 24 hodín.
  • Pravidelná hĺbková hydratácia znamená osvieženie, obnovu a revitalizáciu pleti, ktorá je následne jemná, hebká a vláčna na pohľad aj na dotyk.

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.