AVON prináša unikátny adventný kalendár

AVON_Zastavka_1Spoločnosť AVON Cosmetics prichádza počas najkrajšieho obdobia v roku so špeciálnou vianočnou kampaňou Krásne pre seba.

Vianočnú kampaň pripravila kozmetická spoločnosť AVON v spolupráci s mediálnou agentúrou Starmedia Co. Modelkami kampane sú zamestnankyne a spolupracovníčky AVONu. Kampaň sa skladá zo citylightboardov v piatich mestách Slovenska, ktorých hlavným posolstvom je, že jediné čo by ste na Vianoce naozaj mali, je užiť si ich atmosféru podľa seba.

„Predvianočné obdobie je synonymom krásneho a radostného času. Ženy často krát pociťujú zvýšené očakávania, ktoré sú na ne kladené a tak viac ako vianočnú atmosféru si “užijú“ zhon a stres z toho, čo všetko by mali počas tohto obdobia stihnúť a spraviť. Našim cieľom je pripomenúť, že to najdôležitejšie aj na Vianoce je byť sama sebou a nepodliehať tlaku toho, čo by sme mali.“ uviedla Eva Kandríková, PR a Advertising Specialist Slovensko.

 

Kampaň je v Bratislave rozšírená o branding zastávky a unikátny adventný kalendár, ktorý je umiestnený na Zochovej ulici v Bratislave. Každý deň od 1. až do 24. decembra sa v rôzny čas otvorí jedno okienko kalendára, odkiaľ si niekto z prítomných, môže zobrať kozmetický darček.

„Nápad pretransformovať obyčajnú zastávku na adventný kalendár v nadživotnej veľkosti vznikol u nás“, hovorí Account Manager Starmedia Co., Daniela Gáborová. „Tešíme sa nielen odvahe klienta AVON, ale zároveň aj tomu, že sa nám podarilo zrealizovať peknú myšlienku obdarovania vianočnými pozornosťami – len tak.“

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.