MAX FACTOR FALSE LASH EFFECT ZÍSKAVA NOVÝ OČARUJÚCI DIZAJN

PR_MF_LashEffect_RESTAGE.inddIkonický butik maskár Max Factor False Lash Effect s množstvom udelených ocenení teraz premieňa svoj vzhľad do novej oslnivej podoby. Inšpirovaný bohatou a úspešnou históriou Max Factor poznačenou slávou Hollywoodu, butik 5 maskár vrátane najnovšej False Lash Effect Velvet Volume sa predstaví v nádhernom art deco dizajne.

Tak ako pán Max Factor kedysi dávno premenil hollywoodske herečky na oslnivé superhviezdy, získa teraz každá z maskár False Lash Effect novú hviezdnu tvár. Každá bude prezentovaná v unikátnom a vyzývavom dizajne, pričom vzájomne ich podoby ladia a nádherne sa dopĺňajú. Spolu vytvárajú štýlovú kolekciu v štýle art deco. Oceňovaný butik maskár False Lash Effect patrí už dlhší čas do obľúbenej výbavy profesionálnych maskérov na celom svete. Za jednotku ho považuje i Pat McGrath, ktorá si z neho vyberá maskaru vždy, keď potrebuje vytvoriť úžasný, pôsobivý a výrazný vzhľad rias.

„Som posadnutá maskarami False Lash Effect od ich uvedenia a vždy keď v butiku pribudne ďalšia maskara, doplním si ju aj do svojho líčiaceho kufríka. Krásne riasy nikdy nevyjdú z módy a čo môže byť viac očarujúce ako keď v okamihu získajú ohromný výraz a zväčšenie?!”

False Lash Effect

False Lash Effect Velvet Volume

False Lash Effect Clump Defy

False Lash Effect Clump Defy Extensions

False Lash Effect Fusion Mascara

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.