Plánujete sa stať mamičkou? Alebo ste sa už dozvedeli tú úžasnú správu? Na trh prichádza kniha Sprievodca tehotenstvom.

Pre všetky budúce mamičky prichádza kniha Sprievodca tehotenstvom. Slovenskí špecialisti pripravili a zhrnuli všetky informácie o plánovaní, tehotenstve, pôrode a šestonedelí „pod jednu strechu“. Najnovšie poznatky z oblasti pôrodníctva a odpovede na najčastejšie kladené otázky dopĺňa DVD so základnými cvičeniami počas tehotenstva a po pôrode, tehotenský preukaz, tehotenský kalendár s odporúčaniami vyšetrení a menštruačný kalendár. Užitočná príručka Sprievodca tehotenstvom je prvou publikáciou tohto druhu od slovenských lekárov a nemala by chýbať žiadnej budúcej mamičke.

sprievodca tehotenstvom_obalka.inddPre všetky budúce mamičky prichádza kniha Sprievodca tehotenstvom. Slovenskí špecialisti pripravili a zhrnuli všetky informácie o plánovaní, tehotenstve, pôrode a šestonedelí „pod jednu strechu“. Najnovšie poznatky z oblasti pôrodníctva a odpovede na najčastejšie kladené otázky dopĺňa DVD so základnými cvičeniami počas tehotenstva a po pôrode, tehotenský preukaz, tehotenský kalendár s odporúčaniami vyšetrení a menštruačný kalendár. Užitočná príručka Sprievodca tehotenstvom je prvou publikáciou tohto druhu od slovenských lekárov a nemala by chýbať žiadnej budúcej mamičke.

Pre všetky mamičky

Tehotenstvo a pôrod je jedno z najkrajších období života ženy. Každá budúca mamička vie, aká dôležitá je príprava. Súčasná doba internetu síce poskytuje veľmi veľa informácií, ale ktoré z nich sú naozaj overené alebo dokonca pravdivé?

Kniha Sprievodca tehotenstvom sa stane vaším každodenným pomocníkom pri príprave na bábätko. Všetky odporúčania v knihe vychádzajú z praxe slovenských lekárov a informácie vrátane právnych otázok sú prispôsobené slovenským podmienkam.

Kompletný sprievodca

Čo všetko kniha Sprievodca tehotenstvom obsahuje? Okrem odpovedí na najčastejšie kladené otázky sa v nej nachádzajú informácie o predtehotenskej príprave, o tom, čo robiť, keď sa vám nedarí otehotnieť, o vývine plodu, pôrode a šestonedelí. Veľmi užitočnými sú aj kapitoly o pracovných podmienkach tehotných žien, materskej a rodičovskej dovolenke a mnoho iných odporúčaní a rád.

Kompletný Sprievodca tehotenstvom je doplnený o DVD s cvičeniami, tehotenský preukaz, tehotenský a menštruačný kalendár a autentické fotografie, ktoré boli vytvorené špeciálne pre túto publikáciu. Kniha uľahčí život mnohým snažilkám, tehuľkám, ale aj čerstvým mamičkám.

Sprievodca tehotenstvom vychádza vo vydavateľstve Fortuna Libri.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.