Astor uvádza na trh svoj prvý multifunkčný rúž: Perfect Stay Fabulous All-In-One

Heidi Klum - www.modernysvet.skAstor predstavuje svoj prvý multifunkčný rúž: Farba & hydratácia & komfort & výdrž –  Rúž Perfect Stay Fabulous All-in-one so zabudovanou podkladovú bázou pre dlhotrvajúcu a sýtu farbu.
Značka Astor reaguje na požiadavky žien, ktoré chcú dokonalé pery bez akýchkoľvek kompromisov a uvádza na trh svoj prvý multifunkčný rúž: Perfect Stay Fabulous All-Inon. Jedinečné zloženie poskytuje tie najlepšie benefity v oblasti sýtosti farby, okamžitej hydratácie, celodenného komfortu a dlhotrvajúcej výdrže. Obsahuje totiž podkladovú bázu, vďaka ktorej farba na perách vydrží oveľa dlhšie a pery sú hodvábne a hladšie. Absolútna dokonalosť v 8 strhujúcich odtieňoch!
Astor nový rúž - www.modernysvet.skAstor sa zameral na ženy, požadujúce perfektný rúž, a vykonal výskum na niekoľkých trhoch. Podľa odpovedí opýtaných žien doteraz žiadny produkt neponúkol dokonalú balanciu farby, komfortu / hydratácie a výdrže. Astor, ako jeden z lídrov na poli rúžov ​​už od roku 1952, sa rozhodol prijať túto výzvu a vytvoriť neprekonateľné zloženie rúžu, ktoré by spĺňalo všetky potreby žien. Značka Astor si uvedomuje, že dokonalý rúž v perfektnej farbe je kľúčom k tomu, aby sa žena cítila nádherná a sama sebou.
Sýta farba: Maximum farebných pigmentov je povrchovo upravené tak, aby došlo k optimálnemu rozptylu farby, jej intenzívnemu krytiu v jedinom ťahu a aby farba vydržala žiarivá a nebledla. Zdokonalený lesk a dlhotrvajúce polyméry, využívané pri klasických aj vodeodolných rúžov, sa navzájom skvele dopĺňajú a vytvárajú flexibilnú sieť, ktorá zabraňuje blednutiu farby. Ľahký, svetlorozptylujúci minerálny púder zároveň pery dokonale vyhladzuje. Zvláčňujúce ingrediencie sa následne postarajú o dlhotrvajúcu farbu so žiarivo zamatovým výsledkom.
Okamžitá hydratácia: Rúž Perfect Stay Fabulous All-in-one obsahuje ultra bohaté silikónové látky, ktoré vylepšujú a hydratujú pery. Zloženie obsahuje extrakt z šípkových jadierok a vitamín E, známy pre svoje zvláčňujúce vlastnosti, ktorý zanechá pery hladké a pružné. V skutočnosti tento rúž v klinickej štúdii okamžite zvýšila hydratáciu pier až o 47%.
Celodenný komfort: Rúž Perfect Stay Fabulous All-in-one ponúka ošetrujúcu krémovú textúru, ktorá zostáva na perách nádherne bohatá. Vysoko lesklé, kvalitné oleje poskytujú excelentnú aplikáciu a nulové zaťaženie pre absolútne pohodlie bez pocitu stuhnutosti. Toto zloženie doslova rozmaznáva pery a zanechá ju hladšiu a hebkejšiu po celý deň.
Dlhotrvajúca výdrž: Geniálna technológia na pery od značky Astor spája inováciu a vynikajúci výkon vo svojom hybridnom zložení, ktoré na rozdiel od iných vydrží dlhé hodiny bez toho, aby pery vysúšalo. Nerozmazáva sa a ani sa ľahko nezotrie. Navyše obsahuje
podkladovú bázu dodávajúcu perám hladký, rovnomerný film, ktorý k nim dokonale priľne. Na základe klinickej štúdie zaručuje až 6 hodín nekompromisnej výdrže.
„Značka Astor odpovedá na požiadavky žien v oblasti pier bez akýchkoľvek kompromisov a uvádza svoju prvý multifunkčný rúž, novinku Perfect Stay Fabulous All-in-one. Jej zloženie poskytuje dlhotrvajúce vlastnosti, plnú farbu, perfektné nalíčenie a okamžitú hydratáciu pier pre celodenný komfort, navyše so zabudovanou podkladovou bázou! „Hovorí Heidi Klum, umelecká poradkyňa značky Astor.
Rúž Perfect Stay Fabulous All-in-one je na trhu od januára 2016. Značka Astor vie, že líčenie je súčasťou rovnováhy a sebavedomie každej ženy, ktoré povzbudzuje k tomu, že „Je krásne byť sama sebou.“

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.