Dosiahnite dokonalý vzhľad pier s novým rúžom od AVONu! – súťaž

Nový AVON rúžRúž na pery je súčasťou kozmetickej výbavy každej ženy. Spoločnosť AVON Cosmetics vám však predstavuje unikátnu novinku – Rúž True Color Matte. Po prvýkrát vám jeden rúž zaručí dokonale matnú farbu a zároveň dôkladnú hydratáciu.

Ruze AVON True Color Matte - www.modernysvet.skKampaň 2/2016 (predajné obdobie január/február 2016)

Rúž True Color Matte

Objem: 3,6 g

Bežná cena: 6,90 €

AVON prináša po prvýkrát jedinečný Rúž True Color Matte, ktorý má dokonale matnú farbu a dôkladne pery hydratuje.* Táto novinka je výnimočná vďaka tomu, že:

  • má zamatovo jemné zloženie vďaka čomu sa ľahko nanáša,
  • nevysušuje pery a chráni ich pred stratou hydratácie,
  • poskytuje trvácnu a sýtu matnú farbu.

Rúž True Color Matte je v ponuke v štýlových odtieňoch vhodných na každú príležitosť. Zo širokej škály matných farieb, si určite vyberiete ten svoj. Pocíťte tak rozdiel na vlastných perách, jednoznačne si tento rúž zamilujete.

Nový rúž odporúča aj Pavel Bauer, oficiálny vizážista AVON: “Matný vzhľad je štýlový a elegantný. A perfektný na každú príležitosť.“

*Od AVONu

Súťaž! Milé dámy, AVON a portál moderný svet pre vás pripravili súťaž o tri rúže. Súťažná otázka: Prečo je tento rúž jedinečný? Svoje odpovede posielajte na adresu: redakcia@modernysvet.sk do 5.februára.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.