ŠOFOcola to nie je len obľúbený nealkoholický kolový nápoj s kofeínom!

šofocola - www.modernysvet.skV príchuti ŠOFOcola slivka totiž prináša podmanivú slivkovú vôňu, ktorá je priam ideálna na zimné obdobie. Ak sú aj pre vás sušené slivky jedným zo symbolov príjemnej zimnej atmosféry v pokoji domova, táto príchuť je pre vás ako stvorená.

ŠOFOcola si vás bez pochýb ľahko získa novou zimnou príchuťou slivka. ŠOFOcola slivka, „Zrodená na Slovensku“, je lahodný slovenský nápoj kolového typu, ktorý si zamilujú všetci. ŠOFOcola slivka neobsahuje náhradné sladidlá, preto ponúka plnú sviežu a nesmierne lahodnú chuť. Nový štrikovaný dizajn je navyše v zimnom období mimoriadne aktuálny.

Doprajte si novinku ŠOFOcola slivka už dnes a opäť si pripomeňte príjemné chvíle nedávnych sviatkov, kedy sa vašim domovom niesla vôňa sliviek, medovníčkov a iných dobrôt. Inšpirovali sme vás k vyskúšaniu našej novinky? Jedinečná ŠOFOcola slivka je teraz dostupná v 2l fľaši.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.