AVON a CURAPROX prinášajú jedinečné novinky, vďaka ktorým budú dokonalé nielen vaše pery, ale aj zuby

biw a wib-01Urobiť na okolie dobrý prvý dojem je základom úspechu. Zárukou je, okrem dokonalého celkového vzhľadu, úprimný úsmev. Avšak v momente, keď sa usmejete, ľudia sa zameriavajú na vaše pery a taktiež aj zuby. Preto je potrebné obom venovať dostatočnú pozornosť. Ak chcete, aby vaše pery vynikli, potrebujete k nim nielen krásny rúž, ale aj pekné biele a zdravé zuby. A platí to aj opačne.
Ruz True Color Matte Pure PinkPreto sa CURAPROX, značka produktov dentálnej hygieny, s nadšením pripája k uvedeniu nového Rúžu True Color Matte od kozmetickej spoločnosti AVON. Aktuálnym trendom nadchádzajúcej jari v oblasti líčenia je spojenie sýtočervených matných pier a žiarivo bielych zubov. Túto klasickú kombináciu obľubujú moderné a sebavedomé ženy, pre ktoré je prirodzenou voľbou. Aby ste dosiahli požadovaný efekt, siahnite po novinkách oboch spoločností. Dokonale matnú a sýtu farbu dodá vašim perám Rúž True Color Matte od AVONu a biely chrup dosiahnete pomocou unikátnej čiernej bieliacej pasty od CURAPROX.
Často nie sme spokojní so svojím chrupom, a aj keď máme celkom pekné zuby, sú zafarbené a žlté. Pritom dôvodom tmavšieho odtieňa zubov mnohokrát nie je ich prirodzená farba, ale pigment usadený na sklovine, typický napríklad pre milovníkov kávy či červeného vína. Práve nová zubná pasta Black Is White zabraňuje ukladaniu týchto pigmentov, navyše to robí veľmi šetrným spôsobom. Namiesto agresívnych chemických bielidiel využíva aktívny uhlík, ktorý absorbuje čiastočky zafarbenia. Zároveň paste dodáva jej netradičnú čiernu farbu. Vyskúšate?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.