Mary Kay® získala ocenenie Superbrands už po štvrtýkrát na Slovensku a do tretice v Českej republike!

Mary Kay Czech republicSpoločnosť Mary Kay získala už po niekoľkýkrát prestížne ocenenie Superbrands paralelne v Slovenskej aj v Českej republike!

Mary Kay pre Slovenskú republiku- p. Edita Szabóová generálna riaditeľkaOcenenie Superbrands, ktoré v danom regióne oceňuje značky na základe preferencie zákazníkov a názoru odbornej poroty, je pre firmu dôkazom špeciálneho postavenia a uznania značky na lokálnom trhu. Organizácia Superbrands je najväčšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. Zákazníci si s ocenenými značkami spájajú významné hodnoty a majú k nim vybudovaný osobný vzťah.

Udeľovaniu ocenenia Superbrands predchádza viackolový výberový proces. Výber prebieha v niekoľkých etapách na základe jednotných kritérií a metód. Konečné slovo o udelení titulu Superbrands má odborná komisia Brand Council tvorená expertami z oblasti médií, PR, marketingu a obchodu.

Za Českú republiku prevzala diplom s ocenením Barbora Chuecos, generálna riaditeľka Mary Kay Czech republic, s.r.o.

Pre Slovenskú pobočku Mary Kay bol diplom zverený do rúk Edity Szabóovej, riaditeľky Mary Kay pre Slovenskú republiku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.