Oslávte svoju ženskosť s výrobkami AVON Care s vôňou jazmínu!

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje jemnú hydratačnú starostlivosť s vitamínom E a vôňou jazmínu značky AVON Care. Novinky majú vylepšené zloženia, ktoré pokožke zaručia dostatočnú hydratáciu a výživu.

Kampaň 3/2016 (predajné obdobie február/marec 2016)

AVON prináša ďalšiu líniu značky AVON Care s novými vylepšenými zloženiami, ktoré zaručujú pokožke 24-hodinovú hydratáciu, vďaka posilneniu ochrannej vrstvy pokožky a zároveň ju zanechávajú hodvábne jemnú. Výrobky obsahujú komplex vitamínu E, ktorý pokožku vyživuje a jazmín jej dodáva príjemnú vôňu. Jemná hydratačná starostlivosť pozostáva z telového mlieka, balzamu na pery a krému na ruky. Výrobky sú dermatologicky testované, takže sú bezpečné pre vás aj vašich blízkych.

Avon  Care ilustracne foto - www.modernysvet.skSpoločnosť AVON Cosmetics predstavuje jemnú hydratačnú starostlivosť s vitamínom E a vôňou jazmínu značky AVON Care. Novinky majú vylepšené zloženia, ktoré pokožke zaručia dostatočnú hydratáciu a výživu.

Kampaň 3/2016 (predajné obdobie február/marec 2016)

AVON prináša ďalšiu líniu značky AVON Care s novými vylepšenými zloženiami, ktoré zaručujú pokožke 24-hodinovú hydratáciu, vďaka posilneniu ochrannej vrstvy pokožky a zároveň ju zanechávajú hodvábne Trblietave telove mlieko s jazminom a vitaminom Ejemnú. Výrobky obsahujú komplex vitamínu E, ktorý pokožku vyživuje a jazmín jej dodáva príjemnú vôňu. Jemná hydratačná starostlivosť pozostáva z telového mlieka, balzamu na pery a krému na ruky. Výrobky sú dermatologicky testované, takže sú bezpečné pre vás aj vašich blízkych.

Trblietavé telové mlieko s jazmínom a vitamínom E

Objem: 400 ml

Bežná cena: 6,00 €

Hydratačné a trblietavé telové mlieko s vitamínom E a vôňou jazmínu poskytuje pokožke dlhotrvácnu hydratáciu, zanecháva ju hebkú a jemne trblietavú.

Zjemňujúci balzam na pery s jazmínom, glycerínom a vitamínom E

Objem: 4,5 g

Bežná cena: 3,30 €

Balzam na pery úžasne hydratuje a zjemňuje pery

Ochranny krem na ruky, nechty a nechtovu kozticku s jazminom, glycerinom a vitaminom EOchranný krém na ruky, nechty a nechtovú kožtičku s jazmínom, glycerínom a vitamínom E

Objem: 100 ml

Bežná cena: 2,90 €

Krém na ruky hydratuje a chráni ruky, zároveň zjemňuje nechtovú kožtičku.

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.